Złożone Cuda Astronomiczne Na Nadgarstku Jaeger-lecoultre Master Grande Tradition Grande

Spoglądanie w niebo i obserwowanie dnia i miesiąca jest podstawą do poświęcenia czasu i pracy, gdy maszyny nie zostały wynalezione. Średniowieczna dzwonnica kościoła w połowie wieku oznaczała gwiazdozbiór i symbol słońca, co tylko ilustruje bliski rozwój astronomii i zegarków na przestrzeni wieków. Obecnie, dzięki dynamicznemu rozwojowi nowoczesnych urządzeń mechanicznych zegarków, zegarki astronomiczne nigdy nie były nieobecne, zwłaszcza przy pomocy dzisiejszych precyzyjnych instrumentów. Trudności w wykonaniu zegarków astronomicznych nie są poza zasięgiem. Zegarki wielokrotnie się pojawiały. Dla Jaeger-LeCoultre, wyjątkowo silnego Jaeger-LeCoultre, uruchomienie astronomicznego zegarka nie jest trudne, ale zbyt łatwo jest po prostu umieścić mapę gwiaździstego nieba na płycie czołowej, dlatego został wydany zegarek Master Grande Tradition Grande Complication Jest także członkiem serii złożonej Hybrid Mechanica, pozwalając zintegrować trzy główne złożone funkcje – trzy pytania, wieczny kalendarz i tourbillon, aby ponownie narysować gwiaździste nocne niebo półkuli północnej.

Głębokie kolory i wykwintne rzeźbienie przedstawiają nocne niebo nad półkulą północną, a Jaeger-LeCoultre specjalnie dodał latające urządzenie tourbillon, a jednocześnie jest pierwszym obrotowym tourbillon marki, gdy tourbillon podąża za panelem czołowym „Jeden dzień” dokonuje jednej pełnej rewolucji, a dzięki mapie gwiazd na niebie północnym oznacza to, że gwiazdy na dysku również zniknęły pewnego dnia. Warto zauważyć, że zdefiniowany tutaj dzień nie jest zwykle używany 24 godziny, ale dzień gwiezdny, który jest o 4 minuty wolniejszy, a dzień gwiezdny nie jest oparty na słońcu, ale odnosi się do innych gwiazd. Czy 24-godzinna skala czasu wskazuje ogólny dzień słoneczny. Ponadto Jaeger-LeCoultre dokładnie przedstawia nazwy i umiejscowienie horoskopów na płycie czołowej, a zewnętrzny miesiąc i odpowiednie symbole konstelacji pozwalają uchwycić pozycję konstelacji o każdej porze roku.

Niezwykle lekki tourbillon unosi się nad panelem czołowym i wykonuje pełny obrót wokół zewnętrznej krawędzi panelu czołowego, a także rejestruje trajektorię gwiazd na nocnym niebie, wskazując czas gwiazdowy o cztery minuty wolniejszy niż zwykły czas słoneczny.

Zawieszony tourbillon ma częstotliwość drgań 28 800 obrotów, co jest rzadsze niż zwykłe tourbillony. Jest dokładniejszy, ale z drugiej strony oznacza również większe zużycie energii. Dlatego rama tourbillon Jaeger-LeCoultre wykonana jest z tytanu. Widelec wychwytujący i koło wychwytowe są wykonane z lekkiego i niesmarowanego materiału silikonowego, które mogą znacznie zmniejszyć ciężar i skutecznie przenosić moc, co poprawia wydajność ruchu o 15%.

Jeden dzień jest ogólnie definiowany jako jeden obrót obrotu Ziemi, ale astronomia ma różne definicje ze względu na punkty odniesienia. Na przykład słońce na zdjęciu jest oznaczone jako wspólny czas słoneczny. Ponieważ obrót i obrót Ziemi jest nieco dłuższy niż czas gwiezdny.

Kolejną atrakcją tego modelu jest repeater minutowy, w którym zastosowano technologię gongu krystalicznego opracowaną przez repeater master. Kwadratowa powierzchnia cięcia może zwiększyć powierzchnię styku z młotem i poprawić jakość uderzeń. I przyjmij projekt młota balansowego opracowanego przez duży, brzmiący zegarek. Na końcu młota połącz stalowy kabel z młotkiem i spiralną sprężynę włosową, co może zwiększyć przenoszenie mocy do 80% i zwiększyć moc młota. Po włączeniu zasilania głośność i jakość dźwięku stają się bardziej widoczne, a poruszająca się muzyka pod pięknym, gwiaździstym niebem jest skomponowana.

Kontynuując krystaliczną sprężynę dźwiękową opracowaną w 2007 roku, a mechanizm dźwiękowy młota wyskoczył z trebusza w 2009 roku, wyraźny dzwonek celebruje piękno gwiazd

Kompilacja Grande Grande Tradition Grande

Materiał z 18-karatowego białego złota / 945 ręczny ruch nawijania / wyświetlanie godziny i minut / funkcja powtarzania minut / funkcja wiecznego kalendarza / latające urządzenie tourbillon / wyświetlacz mapy półkuli północnej / szafirowy kryształ, przezroczysta dolna pokrywa / wodoodporny 50 metrów / średnica stołu 44 mm / ograniczona 75 sztuk / cena referencyjna: 2 388 000 RMB