Archiwum kategorii: zegarki

Zegarek Tissot Wymusza Wprowadzenie Ruchu Locke’a, Ogląda Modele, Zdjęcia

Wielu internautów ostatnio zapytało: Czy ruch Tissot-Rock jest certyfikowany przez Obserwatorium? Czy Tissot ma modele z ruchem certyfikowanym przez Obserwatorium? Następnie redaktor przedstawia specyficzną sytuację ruchu Tissot Rock oraz informacje i zdjęcia modeli.
 Certyfikowana wersja Leroco Automatic Observatory wykorzystuje ruch ETA 2824-2. Każdy jego ruch został niezależnie certyfikowany przez C.O.S.C. i posiada niezależny certyfikat chronometru. W porównaniu z błędem -15 sekund ~ + 30 sekund / dzień dla ogólnych zegarków mechanicznych, czas tej serii zegarków jest bardziej precyzyjny, a błąd wynosi -4 sekundy ~ + 6 sekund / dzień, co pozwala noszącemu kontrolować czas bardziej swobodnie i redukować przyczyny. Niedogodności i prace regulacyjne spowodowane błędami mechanicznymi zegarka.
 Szczegóły dotyczące ruchu: Tissot-Leloc seria T006.408.11.037.00 Męski zegarek mechaniczny wyposażony w automatyczną certyfikację obserwatorium astronomicznego ruch ETA 2824-2, trzy wskazówki, funkcja wyświetlania daty, wodoodporny 30 metrów. Z wyglądu ogólny wygląd jest prosty, elegancki i hojny. Wykonany z paska ze stali nierdzewnej pokazuje serdeczny charakter właściciela.
 Szczegóły zegarka: męski zegarek mechaniczny Tissot-Leloc z serii T006.408.11.057.00 wyposażony w automatyczny mechanizm obserwacji astronomicznej ETA 2824-2 mechanizm ruchu, trzy wskazówki, funkcja wyświetlania daty, wodoodporny 30 metrów. Czarno-biała tarcza z 3, 6, 9, 12 cyframi arabskimi, wierzby, okno wyświetlania daty o godzinie 3. Jest bardziej praktyczny dla mężczyzn.
 Szczegółowe informacje na temat zegarków: Z okazji 150. rocznicy powstania Tissot w 2003 roku, seria Lloyd, która narodziła się pod nazwą Tissot, została wydana, aby oddać hołd ugruntowanej tradycji szwajcarskiego zegarmistrzostwa i ciągłej innowacji w nowoczesnej i najwyższej jakości technologii zegarmistrzowskiej. Chasing stick. Tarcza zegarka certyfikowana przez Tissot Observatory będzie opatrzona słowem chronometr. Ruch z certyfikatem obserwatorium gwarantuje dokładność czasu, a każda minuta zostanie pominięta, a będziesz cieszyć się każdą chwilą swojego cudownego życia.

Białoruś Urok Dotyczący Spotkania Wangfujing Hilton Na Temat Nowego Produktu

24 maja Bell & Ross, flagowa seria zegarków wojskowych, połączyła ręce z Poster Fashion.com i Hilton Wangfujing Hotel, aby stworzyć spotkanie salonów tematycznych Uroku Bell & # 39; Bellex reprezentował Rico, Sherry Lang, zastępcę dyrektora generalnego Poster Fashion Network oraz dyrektora działu biznesowego i rozwoju Hilton Wangfujing, Vereny Wogatai i innych przyjaciół, a także entuzjastów zegarków.

Róg baru płomieni na 5. piętrze hotelu Hilton Wangfujing
Bell & amp; Ross, znana marka szwajcarskich zegarków, zawsze była ulubieńcem miłośników zegarków i kolekcjonerów. Marka utrzymuje spójną prostą linię i elegancki styl, zapewniając widzom wysokiej jakości wrażenia i przyjemność z mody.
 Bell & Ross wprowadzi na targi limitowaną serię butikowych zegarków wprowadzoną na rynek azjatycki w 2012 roku, w tym trzy nowo zaprojektowane modele serii BR01 inspirowane lotniczymi instrumentami nawigacyjnymi oraz klasyczną armię pilotów retro Bell & Ross. Oglądaj serię i nową serię Vintage WW1 2011 w Bazylei.

Seria BR01 i BR03
 
Czy to nie jest bardzo osobisty? Przedstawia odwagę straży boga śmierci.

Modele serii BR01, szczególnie dla osób leworęcznych, są dostępne tylko w sklepach Bell & Ross w Wielkich Chinach, Singapurze i Indonezji. Każdy zegarek ma swoje własne dopasowanie kolorów, wszystkie z ograniczoną liczbą cyfr, w stylu retro, pełen stylu wojskowego, na nowo modelujący klasyczny styl po raz pierwszy, gdy pilot nosił zegarek, oddaj hołd pionierowi.

Nowa seria Vintage WW1 z Bazylei

Nowa seria Vintage WW1 z Bazylei
 Po drugie, nowa seria Basel WW1 Vintage WW1 również przyciągnęła uwagę wszystkich, zmieniając zabytkowe zegarki kieszonkowe w nowoczesne zegarki, ponownie interpretując historię zegarków wojskowych i kontynuując unikalną koncepcję projektową marki.

Wojskowa seria zegarków retro pilot i limitowana seria limitowana
 Ta prezentacja pokazuje głównie serię wojskowych zegarków retro pilot i limitowaną serię limitowaną. Seria retro pilot wykorzystuje klasyczny kształt, dzięki czemu zawsze czujemy niski i praktyczny urok. Limitowana seria limitowana wykorzystuje konstrukcję, która jest bardzo podobna do wykrywania radaru. Tarcza jest podzielona na trzy godziny wewnętrzne, środkowe i zewnętrzne. Ramka przedstawia wskazówkę sekundową, wskazówkę minutową i wskazówkę godzinową.

Róg baru płomieni na 5. piętrze hotelu Hilton Wangfujing
 Wydarzenie odbyło się w Fire Bar na 5. piętrze w Wangfujing Hilton. W całej jadalni styl projektowania odsłania piękne chińskie tradycyjne elementy i niepowtarzalny portugalski styl, zapewniając elegancką, wygodną i szlachetną prywatną przestrzeń na imprezę. Jako współsponsor tego wydarzenia, hotel Hilton Wangfujing oferuje wykwintne i pyszne jedzenie oraz obfite wina. Zachodnie, japońskie, tajskie i chińskie posiłki są wykwintne, bogate i smaczne, pozostawiając uczestnikom niezapomniane wspomnienia między ustami a zębami.
Bardziej ekscytujące, bądź na bieżąco i subskrybuj:
Bell_Ross oficjalny Weibo: http://e.weibo.com/u/2408971814
Oficjalny hotel Wangfujing Hilton Hotel Weibo: http://e.weibo.com/hiltonbjwfj
Oficjalna Weibo z Poster Fashion Network: http://e.weibo.com/haibao
Watch House Official Weibo: http://weibo.com/u/2269189267&&&***

Hank Hani Pomaga Wydarzenie Tematyczne Golf Omega Houston

Rankiem w środę, 29 października 2014 r., Hank Haney przybył na Royal Oak Country Club Golf Driving Range w Houston i dał ekskluzywne pole golfowe około 25 klientom Omega, którzy tu czekają. Oczywiście Kurs trwał ponad godzinę, a Hank Haney wyjaśnił podstawy uderzenia zamachowego.

   Następnie goście weszli na boisko i rozpoczęli 9-dołkową grę w golfa. Kiedy każda grupa graczy dotarła do pierwszego punktu podania, Hank Haney poinstruował ich indywidualnie, aby poprawili swój swing.

   Znany na całym świecie trener golfa, Hank Haney, jest ambasadorem marki Omega, a Omega jest oficjalnym chronometrem USA PGA Championship. Wydarzenia w Omega Houston Plaza Boutique i Royal Oak Country Club pokazują silne poparcie Omegi dla rozwoju amerykańskiego golfa.

   Na całym świecie golfa od 35 lat Hank Haney trenował golfistów, budował pola golfowe i otwierał szkoły golfowe. Jako prowadzący kanał golfowy The Haney Project, Hank Haney współpracował z wieloma sławnymi golfistami, w tym Charlesem Barkleyem, Rayem Romano, Rushem Limbaugh i Michaelem Phelpsem, najnowszym ambasadorem marki Omegi.

   W swojej karierze Hank Haney uczył ponad 50 000 pól golfowych, a jego uczniowie zdobyli wszystkie najważniejsze mistrzostwa w młodzieżowych, amatorskich i profesjonalnych turniejach golfowych. Współpracował również z setkami najlepszych profesjonalnych golfistów na świecie, z których najsłynniejszy był od 6 lat w Tiger Woods.

   Hank Haney napisał również 5 książek do nauki gry w golfa: The Big Miss: My Years Coaching Tiger Woods, Essentials of the Swing, The Only Golf Lesson Będziesz potrzebować, nigdy więcej złych ujęć i naprawiać swoje Yips na zawsze.

Obchody 110. Rocznicy Montblanc Globalna Trasa Wystawa – Wielkie Otwarcie Centrum Handlowego Shanghai International Trade Iapm Mall

Montblanc, wiodąca luksusowa marka na świecie, zaprezentowała uroczystość z okazji 110. rocznicy Montblanc, „Chwała pionierskiemu duchowi czasów” oraz globalną wystawę tras koncertowych w centrum handlowym iapm w Szanghaju, oddając hołd pionierskiemu duchowi, który kierował marką od 1906 roku, dzieląc się 110 Wybitne osiągnięcia i niezwykłe spojrzenie na markę na przestrzeni lat. W tym celu uczestniczyli Jens Henning Koch, wiceprezes wykonawczy Montblanc Global Markets, oraz Aris Maroulis, dyrektor zarządzający Montblanc China, i odsłonili ceremonię przecięcia wstęgi z panią Guilun Magnesium, ambasadorką marki Montblanc.

Aby uczcić 110-letnią tradycję rzemiosła i pionierskiego ducha, po raz pierwszy w globalnej trasie Montblanc „110th Anniversary, Praising the Pioneering Spirit of the Times” po raz pierwszy zaprezentowano kultowe dzieła Montblanc, które łączą pionierską inspirację i kunszt po raz pierwszy od 100 lat. Obejmujący klasykę marki od momentu jej powstania w 1906 r., Obejmie również pamiątkową edycję Montblanc z okazji 110. rocznicy. Ponadto na scenie pojawią się rzemieślnicy z mistrzowskiego warsztatu Montblanc i precyzyjne instrumenty z laboratorium Montblanc, demonstrując 100-letnie wyjątkowe kunszt Montblanc i pozwalając odwiedzającym doświadczyć doskonałego dążenia marki Montblanc do doskonałości.

Tym razem Montblanc wybrał iapm Mall w Szanghaju jako pierwszy przystanek na globalnej trasie obchodów obchodów „110. rocznicy, wychwalania pionierskiego ducha czasów”. Po raz pierwszy przedstawia cenne historyczne skarby i zbiory Montblanc, wychwalając 110 lat rozwoju Montblanc. Pionierski duch i genialne osiągnięcia w tym procesie. Wystawa podzielona jest na sześć obszarów ekspozycyjnych, które symbolizują sześć lodowców wieńczonych przez Mont Blanc i klasyczne sześciokątne białe logo Montblanc, z których każda emanuje eleganckim szykiem i pionierskimi innowacjami. Odwiedzający przechadzają się po różnych miejscach i podziwiają nowe zegarki, przybory do pisania, galanterię skórzaną i akcesoria męskie wprowadzone przez 110. rocznicę Montblanc, a także inne serie i kreatywność Montblanc. Niezależnie od tego, czy jest to pierwszy przyrząd do pisania Montblanc zainspirowany serią przyborów do pisania „Czerwony i czarny”, czy też seria 4810, która symbolizuje wysokość Mont Blanc, najwyższego szczytu w Europie, zegarek Baoxi, który żywo odzwierciedla wizerunek współczesnych kobiet, lub elegancki Funkcjonalne wyroby skórzane z miękkiej skóry licowej Daban, seria Urban Spirit, stworzona specjalnie dla podróżujących w mieście, pokazują unikalną inspirację marki i dziedzictwo procesu. Następnie odwiedzający mogą przejść do osi czasu, kierując się żywymi zdjęciami i historiami, aby odkryć kamień milowy 100-letniej historii Montblanc i jego niezwykły wkład w dziedzinie kultury i sztuki.

W dniu otwarcia marka zaprosiła również dwóch rzemieślników z warsztatu mistrzowskiego Montblanc do odwiedzenia sceny, aby zinterpretować unikalny proces produkcji zegarków i narzędzi do pisania Montblanc, pozwalając odwiedzającym doświadczyć wykwintnego kunsztu Montblanc przez stulecie. Ponadto na scenie pokazano precyzyjne instrumenty z laboratorium Montblanc, pokazujące idealne dążenie Montblanc do doskonałej jakości we wszystkich aspektach. W tym kompleksowa procedura testowa opracowana i wdrożona przez zespół ds. Jakości warsztatu zegarmistrzowskiego Montblanc-500-godzinny przyrząd do testowania jakości Montblanc Lab, wywodzący się z niezwykle wyrafinowanych i wyrafinowanych ruchów zegarków Montblanc Villeret Watchmaking Workshop i zawsze Na szczycie złożonego sprzętu do robienia piór, goście dzielą dążenie Montblanc do doskonałości w zakresie jakości.

Montblanc seria 4810 Double Fly Chronograph 110. rocznica
Nr 114859
Ruch: MB LL100.1
Rodzaj ruchu: samoczynny ruch mechaniczny, funkcja podwójnego pomiaru czasu
Wymiary Średnica: 31,8 mm, wysokość 7,9 mm
Liczba rubinowych łożysk: 36
Rezerwa chodu: około 72 godzin
Koło wyważające: płaski pierścień
Częstotliwość wibracji: 28 800 razy / godzinę (4 Hz)
Gossamer: Flat
Wyświetlacz: Centralna godzina i minuty
Małe sekundy i data o godzinie 6
Centralny wyświetlacz drugiej strefy czasowej, wyświetlacz 24-godzinny o godzinie 12 oraz dzień i noc
Centralny chronograf wskazówki sekund i minut

Uniwersalny kieszonkowy zegarek z serii Montblanc 4810 z okazji 110. rocznicy
Nr 114928
Ruch: MB 29,20
Rodzaj ruchu: automatyczny ruch mechaniczny

Liczba rubinowych łożysk: 26
Rezerwa chodu: około 42 godzin
Koło wyważające: płaski pierścień
Częstotliwość wibracji: 28 800 razy / godzinę (4 Hz)
Gossamer: Flat
Wyświetlacz: Centralna godzina i minuty
Wyświetlanie czasu na świecie, 24-godzinna strefa czasowa, wyświetlanie dnia i nocy

Montblanc Seria 4810 Zewnętrzny cienki zegarek Tourbillon 110. rocznica North American Limited Edition
Nr 115125
Montblanc Manufaktura Kaliber MB 29,24
Rodzaj ruchu: Automatyczny ruch mechaniczny, zewnętrzny tourbillon z urządzeniem szybkiego zatrzymania sekund
Wymiary: średnica 30,6 mm, wysokość 4,5 mm
Liczba elementów: 202
Liczba rubinowych łożysk: 29
Rezerwa chodu: 50 godzin
Koło wyważające: płaski pierścień z 18 śrubami
Częstotliwość wibracji: 21600 razy / godzinę (3 Hz)
Gossamer: Flat
Szyna: rodowana szyna z elastycznymi paskami
Mostek: Rodowany mostek w kształcie wachlarza „Falistość genewska”
Wyświetlacz: Centralna godzina i minuty

Zegarek zewnętrzny Tourbillon z serii Montblanc 4810 Slim, 110. rocznica limitowanej edycji europejskiej
Nr 115072
Ruch: ruch własny Montblanc MB 29,24
Rodzaj ruchu: Automatyczny ruch mechaniczny, zewnętrzny tourbillon z urządzeniem szybkiego zatrzymania sekund
Wymiary: średnica 30,6 mm, wysokość 4,5 mm
Liczba elementów: 202
Liczba rubinowych łożysk: 29
Rezerwa chodu: 50 godzin
Koło wyważające: płaski pierścień z 18 śrubami
Częstotliwość wibracji: 21600 razy / godzinę (3 Hz)
Gossamer: Flat
Szyna: rodowana szyna z elastycznymi paskami
Mostek: Rodowany mostek w kształcie wachlarza „Falistość genewska”
Wyświetlacz: Centralna godzina i minuty
Opatentowany zewnętrzny tourbillon o godzinie 6 (jeden obrót na minutę, wskazujący sekundy), stalowy most tourbillon

Zegarek zewnętrzny Tourbillon z serii Montblanc 4810, seria Slim, azjatycka edycja limitowana
Nr 115124
Ruch: ruch własny Montblanc MB 29,24
Rodzaj ruchu: Automatyczny ruch mechaniczny, zewnętrzny tourbillon z urządzeniem szybkiego zatrzymania sekund
Wymiary: średnica 30,6 mm, wysokość 4,5 mm
Liczba elementów: 202
Liczba rubinowych łożysk: 29
Rezerwa chodu: 50 godzin
Koło wyważające: płaski pierścień z 18 śrubami
Częstotliwość wibracji: 21600 razy / godzinę (3 Hz)
Gossamer: Flat
Szyna: rodowana szyna z elastycznymi paskami
Mostek: Rodowany mostek w kształcie wachlarza „Falistość genewska”
Wyświetlacz: Centralna godzina i minuty
Opatentowany zewnętrzny tourbillon o godzinie 6 (jeden obrót na minutę, aby wskazać sekundy), stalowy most tourbillon

Nowa Wersja Bryce Aviation Br03-90 Kontynuuje Tradycję Zegarków Wojskowych

Bell & amp; seria BR03 AVIATION BR03-90 Bell & amp; Ross zawsze ciężko pracował nad opracowaniem idealnego zegarka, mając doświadczenie w wielu dziedzinach, takich jak lotnictwo, wojsko i projektowanie zegarków Doświadczenie w tworzeniu profesjonalnego zegarka z innowacyjnym duchem. Najnowszym arcydziełem AVIATION BR03-90 jest najnowszy członek serii BR03. Tarcza profesjonalnej deski rozdzielczej kabiny ukazuje szorstki wojskowy wizerunek zegarka. Oczekuje się, że cena sprzedaży wyniesie 45 800 RMB.
    Jak wszyscy wiemy, seria BR01 jest flagowym zegarkiem firmy Bell & Ross, a jej wyjątkowo duży kwadratowy projekt o średnicy 46 mm jest pierwszym, który objął prowadzenie. Seria BR03, podobnie jak BR01, to 42 mm kwadratowy model o średniej wielkości, który jest bardzo popularny wśród fanów zegarków. Nowa praca AVIATION BR03-90 to najnowszy członek serii BR03. Występuje również w kwadratowej obudowie 42 mm. Cztery rogi obudowy są ustawione za pomocą śrub, które mogą wzmocnić szczelność obudowy i poprawić szorstki wizerunek zegarka.
Najnowszy zegarek Bell & amp; Ross AVIATION BR03-90 z kalendarzowym wyświetlaczem rezerwy mocy można określić jako niespodziankę dla marki.
    AVIATION BR03-90 duży wyświetlacz rezerwy mocy kalendarza Układ tarczy zegarka jest starannie wyważony. Podwójny duży ekran kalendarza i wyświetlacz rezerwy mocy są ustawione odpowiednio na godzinę 12 i godzinę 6 i są zrównoważone przez duże cyfrowe momenty „9” i „12”. . Zachowując spójną i łatwą do odczytania charakterystykę marki, jest wyposażony w samozwijający się mechanizm SOPROD 9090. Matowa czarna tarcza jest wyposażona w podświetlane markery godzin, cyfrowe godziny i wodoodporność 100 m. Pasek może być gumowy lub wzmocniony nylonem.

Vacheron Constantin Wprowadza Na Rynek Overseas Szarą Wersję

Tego lata seria Vacheron Constantin OVERSEAS zostaje wprowadzona na rynek w kolorze szarym: od tarczy po pasek, z motywem monochromatycznym, pełnym prostoty i witalności. Istnieją dwa modele tego zegarka, jeden do podstawowych funkcji, a drugi do chronografu.
Vacheron Constantin OVERSEAS wersja szara
Styl: 2 modele
Średnica: 42 mm
Wodoodporność: 150 metrów
Funkcje: klasyczne godziny, minuty, sekundy, okno daty / 30 minut (godzina 3), 12 godzin (godzina 9), duże okno daty (godzina 12) (zegarek chronograf).
Ruch: ruch 1226, ruch 1137 (chronograf)
Pasek: szara skóra krokodyla lub czarna guma.

Zatapialny Marina Militare Carbotech ™ Zegarek Z Włókna Węglowego – 47 Mm

Panerai przedstawia nowe profesjonalne narzędzie do pomiaru czasu przeżycia, które naprawdę zaspokaja potrzeby nurkowania, jest wyposażone w wyjątkowe parametry techniczne i fascynującą stylistykę wojskową, oddając hołd długotrwałej relacji między marką a włoską marynarką wojenną.

   Wśród wielu wysokiej klasy marek zegarków sportowych tylko Panerai tak żywo pokazał swój heroiczny charakter. Przez dziesięciolecia zegarki Panerai i precyzyjny sprzęt pomiarowy zawsze sprawiały, że komandos włoskiej marynarki wojennej był jeszcze mocniejszy. Do dziś zegarki stworzone przez Panerai wciąż są pełne nieustraszoności, przypominając chwalebną historię sił specjalnych i niezliczone bohaterskie czyny, które stworzyli. Nowa seria zegarków z włókna węglowego SubmersibleMarinaMilitareCarbotech ™ stealth z włókna węglowego to profesjonalny zegarek do nurkowania o doskonałych parametrach technicznych, wyprodukowany przez fabrykę zegarków Panerai Neuchatel.

   Zegarek z włókna węglowego z zatapialną serią podtynkową Morina MilitareCarbotech ™ wykazał swoje oczywiste cechy wojskowe pod względem stylu lub surowych standardów jakości. Guy został zainspirowany zdjęciami z komandosa włoskiej marynarki wojennej. Koperta zegarka ma średnicę 47 mm i jest wykonana z kompozytu z włókna węglowego Carbotech. Materiał ten został po raz pierwszy wprowadzony w świat drobnego zegarmistrzostwa przez Panerai, który wykorzystuje włókno węglowe jako główny składnik i jest lżejszy niż tytan i mocniejszy niż stal nierdzewna. Struktura materiału jest genialna, przy użyciu specjalnych polimerów do stopienia warstw arkuszy z włókna węglowego, aby stworzyć inną teksturę kamuflażu dla każdego zegarka, co uzupełnia konstrukcję tarczy węglowej. Tarcza ma wyświetlanie daty o godzinie 3 i małe pokrętło sekundowe o godzinie 9.

   Zegarek jest wyposażony we wszystkie ważne funkcje wymagane w profesjonalnych zegarkach do nurkowania: jednokierunkowa obrotowa ramka może dokładnie obliczyć czas nurkowania, a skala i ponadwymiarowe puste dłonie są grubo pokryte szarą powłoką świetlną Super-LumiNova®, aby zapewnić, że zegarek jest ciemny Jasne i czytelne. Zegarek jest wyposażony w wytrzymały czarny gumowy pasek, który również zaspokaja potrzeby nurkowania.

   Solidna obudowa została wykonana przez Carbotech, aby właściwie chronić rdzeń zasilający zegarka wyposażonego w 3-dniowy automatyczny mechanizm mechaniczny rezerwy P.9010, całkowicie opracowany przez Panerai Watch Factory. Koło równoważące jest mocno zamocowane za pomocą szyny z podwójnym wsparciem, która wibruje 28 800 razy (4 Hz) na godzinę. Po wyciągnięciu korony nawijającej ruch koła równoważącego zatrzymuje się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zegarek jest dokładny z sygnałem czasu odniesienia Synchronizacja Ponadto zegarek jest również wyposażony w godzinne urządzenie do szybkiej regulacji, które pozwala wskazówkom godzinowym poruszać się do przodu i do tyłu w jednostkach jednogodzinnych bez wpływu na działanie wskazówki minutowej.

Panerai SUBMERSIBLEMARINAMILITARECARBOTECH ™ Stealth Carbon Fibre Watch-47mm (PAM00979)

Specyfikacje techniczne
Ruch: P.9010 samoczynny mechanizm mechaniczny, całkowicie opracowany przez Panerai. Ma 13,5 stopy średnicy, 6 mm grubości, 31 kamieni i wibruje 28 800 razy na godzinę. Urządzenie przeciwwstrząsowe Incabloc®, dwie beczki.
Funkcje: godziny, minuty, małe sekundy i data, czas nurkowania.
Obudowa: średnica 47 mm, wykonana z kompozytu Carbotech z włókna węglowego. Jednokierunkowa obrotowa ramka Carbotech. Tył obudowy z tytanu jest specjalnie grawerowany. Ochrona koron Carbotech (opatentowana).
Tarcza: kamuflaż czarny, karbon, ze świetlistymi kropkami i znacznikami godzin. Wyświetlanie daty o godzinie 3 i małe sekundy o godzinie 9.
Rezerwa chodu: 72 godziny.
Wodoodporność: 30 barów (około 300 metrów).
Pasek: specjalny czarny gumowy pasek Panerai i tytanowa klamra trapezowa.

Luksusowy Zegarek Z Najlepszą Technologią Zegarmistrzowską I Niepowtarzalnym Nowoczesnym Smakiem

L.U.C Tourbillon Tech Steel Wings Tourbillon Tech Wings z powodzeniem ucieleśnia doskonały przykład wyjątkowej technologii zegarmistrzowskiej i nowoczesnego designu. Przepiękna tarcza z przeźroczystej siatki pokazuje niezwykłe kunsztowanie produkcji Chopard w produkcji Chopard we Fleurier. Ten zegarek ma eleganckie współczesne linie, a mechanizm L.U.C 4TT to czterobębnowy mechanizm tourbillon oparty na technologii L.U.C Quattro®. Znakomity L.U.C Tourbillon Tech Steel Wings Tourbillon Steel Wings zostanie wydany w limitowanej edycji.
Nowy L.U.C. Tourbillon Tech Steel Wings to zegarek, który łączy w sobie najlepszą technologię zegarmistrzowską z unikalną nowoczesną atmosferą. Zegarek, o którym marzą kochankowie. Ten horoskop haute, wyposażony w zastrzeżony ruch Chopina, subtelnie łączy tradycję dobrego zegarmistrzostwa ze współczesną elegancją. Przezroczysta tarcza przypominająca siatkę pokazuje złożoność precyzyjnej struktury i skrupulatną obsługę L.U.C Tech Steel Wings Tourbillon. Niebieska tarcza z siatki i mechanizm karbonowy mocno kontrastują, a niebieskie stalowe wskazówki i śruby wzmacniają techniczny charakter tego modelu. Tourbillon jest wyraźnie widoczny po godzinie 6 przy małej drugiej wskazówce, a wskaźnik rezerwy mocy wskaźnika znajduje się o godzinie 3. Kształt mostu tourbillon odzwierciedla witalność fabryki zegarków Chopina, która przypomina ptaki w pełni rozwijające skrzydła, które można zobaczyć na pierwszy rzut oka, gdy zegarek działa.
To ekstremalne dzieło sztuki wykorzystuje bardzo dokładny mechanizm ręcznego nawijania L.U.C 4TT certyfikowany przez szwajcarskie obserwatorium szwajcarskie COSC, aby zagwarantować jego niezawodność i dokładność. Mechanizm wykorzystuje technologię L.U.C Quattro®, z dwoma zestawami podwójnie ustawionych luf, z rezerwą mocy około 216 godzin. Mechanizm L.U.C 4TT jest wyposażony w zmienną wagę bezwładnościową Variner® z bilansem 28 800 drgań na godzinę. Most ozdobiony jest znakiem „Côtes de Genève” i czarnym grawerem.
Wodoodporny do 30 metrów, zestaw ze wzmocnionym szkłem szafirowym, 18-karatowe białe złoto o średnicy 40,5 mm. Pasek ze skóry aligatora ze składanym zapięciem z 18-karatowego białego złota. Dostępny jest również zestaw ramki z diamentami o szlifie bagietki.
L.U.C Tourbillon Tech Steel Wings Tourbillon Tech Steel Wings 18K białe złoto edycja limitowana edycja limitowana 100 sztuk, model diamentu o szlifie prostokątnym ograniczony do 10 sztuk.

Jaki Zegarek Nadaje Się Na Lato?

Przyjdź bezpośrednio, jaki zegarek nadaje się na lato? Spójrz na niektóre z wyborów zagranicznych redaktorów medialnych w tym numerze: po spostrzeżeniu przekonasz się, że ich wspólnym punktem jest: brak paska, mam nadzieję również udzielić pomocy przy wyborze. # 1 Audemars Piguet Royal Oak 15450 ‚ Cara Barrett: Jestem Byk, względnie konserwatywny i stabilny – nie wspominając, że 15450 to najlepszy sezon, pora roku Wybierz Jestem jedną z niewielu kobiet, które lubią gorące i wilgotne. Dla mnie pasek musi być wodoodporny, więc przepraszam, pasek nie będzie moim wyborem. Ten dąb królewski pasuje do wszystkich moich strojów, rozmiar 37 mm nie jest mały i mały, i pokazuje błyszczący połysk na słońcu. Są fajne i będę nadal nosić ten zegarek przez resztę lata. Cena referencyjna: 122 000 juanów # 2 Rolex 126710 BLNR ‚ Jon Bues: Ze wszystkich zegarków wystawionych w Bazylei w marcu, I Najbardziej interesuje mnie nowy Batman firmy Rolex. Około półtora roku temu kupiłem Grand Seiko SBGM221 i zacząłem zdawać sobie sprawę, że GMT jest najbardziej praktyczną funkcją w zegarmistrzowskim. Wygląd Rolexa 126710 BLNR może sprawić, że zacznę krzyczeć. Nowy Batman nadal ma średnicę 40 mm. Największą zmianą w wyglądzie jest zastąpienie bransoletki ostrygowej łańcuchem z pięcioma koralikami, co zmniejsza sportową atmosferę i poprawia komfort noszenia. Bransoletka jest zmodyfikowana, a występy są lekko wyregulowane, krótsze i bardziej zakrzywione. Mała korona o godzinie 6 na tarczy oznacza wewnętrzną wymianę mechanizmu 3285, a rezerwa mocy zostaje zwiększona do 70 godzin. Podsumowując, uważam, że jest to idealny zegarek tego lata. Cena referencyjna: 72200 # 3 Omega Flightmaster145.013 ‚ Cole Pennington: Podróżowanie po tym lecie oznacza dwie rzeczy – dużo Lot i potrzeba posiadania podwójnej strefy czasowej. W chronografie Omega Flightmaster jest niszowym modelem odpowiednim do gromadzenia, specjalnie zaprojektowanym dla pilotów. Żółty chronograf dłoni, niebieska ręka pokazuje drugą strefę czasową, a zielony dysk o godzinie 9.00 zapewnia funkcję wskaźnika AM / PM. Wiatr przyciąga wzrok. Oczywiście średnica 44 mm nie może być utrzymywana przez wszystkich. Ruch 910 w latach 70. również wygląda trochę staro jak na dzisiejszą Omegę, ale ta staromodna Omega 145.013 sprawia, że ​​pierwotnie nudny lot na dużych wysokościach Życie staje się bardziej interesujące. Cena referencyjna: 30000 # 4 Oris 65-letni zegarek do nurkowania repliki „ James Stacey: Lubię lato i zabawę w nim Jednym z nich jest sparowanie gorącego dnia z odpowiednim zegarkiem. Przyciągają mnie łukowate lustra, aluminiowe pierścienie, które wydają się cętkowane po zanurzeniu w wodzie morskiej, paski NATO itp. Kiedy oryginalna wersja została wydana w 65 roku, jej średnica wynosiła tylko 32 mm. Wraz ze zmianą estetyki konsumenta od dziesięcioleci, wersja ponownie grawerowana również rozszerzyła się do 42 mm średnicy i 13,6 mm grubości, jednak ze względu na Do dzielenia środkowa skorupa ma tylko 4 mm, a całość nadal nie jest ciężka. Model ruchu 733, pamięć dynamiczna, punkty wartości nominalnej. Cena referencyjna: 13400 # 5 Swatch Skin Classic Sky Net ” Stephen Pulvirent: Wiem, że ten zegarek kwarcowy jest przeznaczony dla edytora HODINKEE Niekonwencjonalny wybór, ale nie krytykuj go, zanim spróbujesz. Noszenie tego zegarka w lecie może wydawać się jego noszeniem. Lekkość i cienkość to jego cechy charakterystyczne, a pasek Milanese jest również bardzo apetyczny. Możesz również zmienić pasek NATO na wodoodporny. Nie trzeba mówić inaczej. Cena referencyjna: 950 Źródłem materiału jest HONDIKEE, z zastrzeżeniem modyfikacji. Nie proś o więcej, po prostu mów o publicznej liczbie zegarków

Wyzwanie Prędkości Longines Nayel Nassar I Jego Wierzchowiec „lordan” Wygrywają Tak Szybko, Jak To Możliwe

Los Angeles, USA / Soyemia, Szwajcaria, 30 września 2016 r. – Longines Masters of Los Angeles Second Night Race „Longines Speed ​​Challenge” ), Nayel Nassar na „Lordanie” wygrał mistrzostwo.

   Szwajcarska marka zegarków Longines ma zaszczyt być partnerem tego najszybszego na świecie konkursu. Longines z przyjemnością zaprasza Mikaelę Shiffrin, elegancką ambasadorkę, do osobistego obejrzenia tego ekscytującego wydarzenia.

   Longines Los Angeles Equestrian Masters to pierwsza część Ligi Międzykontynentalnej, która przeprowadzi się do Paryża w grudniu, a następnie odbędzie się w Hongkongu w lutym.