Archiwum kategorii: zegarki

Prosta Atmosfera, Ludzie Biznesu Woleli

Prosta atmosfera, pierwszy wybór dla ludzi biznesu, zdecydowanie warto kupić, nowy SDJ02003W0 Shuangshi! Powierzchnia jest rzeczywiście szafirowa. Zrobiłem test kroplówki i podrapałem go nożem. Nie było śladów, a czas podróży był dokładniejszy. Było około 4-5 s w ciągu 24 godzin.

Shuangshi nowy SDJ02003W0

Rozmiar: obudowa 40,4 cm, grubość 12 cm, lustro 3,7 cm
Mój obwód nadgarstka 17,5 cm
Jeśli chcesz kupić, możesz odnieść się do niego, ponieważ zegarek ma większe lustro, a twoje nadgarstki są starannie przemyślane. Gruby nadgarstek powinien być dobrym wyborem! Tarcza tego zegarka ma tylko wyświetlacz energii kinetycznej i okno daty. Nie ma małych tarcz, które są mało przydatne. Ogólny wygląd jest nastrojowy, prosty, odświeżający i sprawny, ale nie jest zbyt czysty i nie ma łysienia.

Henri Moser & H. Moser & Amp; Cie. Nowe Wyzwanie Dla Szwajcarskiego Zegarmistrzostwa

W 2015 r., Napędzany przez gigantów branży elektronicznej, rynek inteligentnych zegarków gwałtownie wzrósł, a całkowita sprzedaż w ostatnich 12 miesiącach przekroczyła 6 milionów, a całkowity obrót osiągnął ponad 6 miliardów dolarów. Całkowity budżet na badania i rozwój wiodących firm na rynku inteligentnych zegarków przekracza 8 miliardów USD, co jest nawet wyższe niż całkowity obrót największej szwajcarskiej grupy zegarmistrzowskiej. To jednak dopiero początek – rozpoczną nową rundę zmian rynkowych i całkowicie zmienią zachowania konsumentów. W obliczu tej serii ciężkich kryzysów bokserskich szwajcarscy zegarmistrzowie wciąż mają wiele sposobów na radzenie sobie. Mogą zignorować to, co robią większość tradycyjnych marek zegarków; mogą również przyjąć krótkoterminowe podejście oportunistyczne, łącząc tradycję z technologią; lub istnieje wyjście – mogą nadal trzymać się szwajcarskiego przemysłu zegarkowego przez wieki Wartości, które zawsze zależały od utrzymania reputacji. H. Moser & Cie. Postanowił pozostać przy ostatniej drodze, wprowadzając w ten sposób szwajcarski zegarek Alp, który jest symbolem niezachwianego ducha walki marki.

Wraz z pojawieniem się smartwatche tradycyjny szwajcarski przemysł zegarmistrzowski został mocno dotknięty. Niemniej jednak większość tradycyjnych firm zegarkowych decyduje się na obojętność i brak reakcji. To prawda, że ​​ciągłe zmiany są niebezpieczne, ale oportunistyczna strategia rynkowa jest jeszcze słabsza. Wykorzystanie przestarzałych technologii w tradycyjnych wysokiej klasy metodach zegarmistrzowskich, takich jak zintegrowane bransoletki i chipy NFC / RFID i inne Przestarzały interfejs i nie tylko. Takie próby skazane są na niepowodzenie ze względu na brak zasobów, brak perspektyw i brak rynku monopolistycznego. Przyszłość szwajcarskiego przemysłu haute horlogerie jest jasna, ale tylko wtedy, gdy nadal będzie wprowadzać innowacje, koncentrując się na nieodłącznych wartościach jakości i tradycji.
„Dorastałem w sercu Alp Szwajcarskich. Byłem zegarmistrzem od pokoleń. Szwajcarski przemysł zegarmistrzowski jest jednym z naszych ważnych dziedzictwa. Dziedzictwo to spotkało się z poważnymi kryzysami w przeszłości. Mój ojciec doświadczył Kryzys kwarcowy, często mówił o tych trudnych czasach, w których zegarmistrzowie zebrali się razem i ciężko pracowali dla wspólnej sprawy. Teraz, w odpowiedzi na to H. Moser i Cie. Nowe wyzwania dowodzą, że perspektywa tradycyjnego mechanicznego zegarmistrzostwa jest obiecująca. W rzeczywistości sama w sobie niesie przyszłość tradycyjnego zegarmistrzostwa. To dla nas więcej niż tylko zegarek. Szwajcarski zegarek Alp ma głębokie znaczenie symboliczne. Reprezentuje naszą wytrwałość i nasze silne pragnienie obrony tradycji i nieodłącznych wartości. Jest materializacją wszystkich naszych przekonań – powiedział Edouard Meylan.

H.Moser & amp. Cie. Nie chce tworzyć produktu, który wygląda jak zegarek mechaniczny i zawiera elementy elektroniczne. Robi to odwrotnie: szwajcarski Alp Watch używa inteligentnych zegarków jako źródła inspiracji w swoim projekcie, ale jest To prawdziwy zegarek mechaniczny. Szwajcarski zegarek wykonany w 100% samodzielnie, co najmniej 100 godzin rezerwy mocy – szwajcarski zegarek Alp nie jest w żadnym razie kontynuacją, ma być przekazywany z pokolenia na pokolenie i stać się ponadczasowym klasykiem. Już sama kultowa tarcza fumé H. Moser & Cie. wystarczy, aby uczynić ten zegarek ponadczasowym. Wąskie końcówki nadają zegarkowi stylowy wygląd, a duży skórzany pasek kudu z podszewką z zielonej skóry Moser nadaje zegarkowi nowoczesny akcent, co również świadczy o doskonałości marki w szczegółach. Szwajcarski zegarek Alp, napędzany ręcznie nakręcanym mechanizmem HMC324, jest cudem harmonijnego połączenia awangardowej kreatywności i najnowocześniejszej technologii zegarmistrzowskiej.
„Swiss Alp Watch nie wykonuje połączeń telefonicznych ani nie wysyła wiadomości i plotek; nie udostępnia pięknych zdjęć, które tworzysz na swoim smartfonie ani na podstawie tętna. Ale to znacznie więcej : Pozwala przeżyć cenne bogactwo w życiu. Daje możliwość spędzania czasu z bliskimi, bez filtrów, interfejsów i jakichkolwiek modyfikacji. Co najważniejsze, możesz przekazać je tobie Następna generacja, bez potrzeby aktualizacji! – powiedział Edward z uśmiechem.

Parametry techniczne
8324-0200, białe złoto, kultowa tarcza fumé, duży skórzany pasek kudu, limitowana edycja 50 sztuk.
Sprawa
18-karatowe białe złoto
Wymiary: 38,2 x 44,0 mm / grubość: 10,3 mm
Szafirowe szkło kryształowe
Tylna pokrywa z przezroczystego szafirowego kryształu
Korona spiralna z literą „M”
Wybierz
Fumé dial z sunburst
Inkrustowane znaczniki godzin
Wskazówki godzin i minut w kształcie liścia
Niecentrowane małe sekundy o godzinie 6
Technologia
Samodzielnie zaprojektowany i wykonany ręcznie zwijany mechanizm HMC 324
Wymiary: 32,0 mm x 36,0 mm / grubość: 4,80 mm
Częstotliwość: 18 000 wibracji / godzinę
27 klejnotów
Rezerwa chodu: co najmniej 4 dni
Funkcja zatrzymania sekund
Zęby Moser do wszystkich wyważeń i kół zębatych
Wymienne wyjście Moser
Oryginalny Straumann Hairspring® ze stabilną sprężyną Breguet
Złote koło wychwytowe i widelec
Ruch i komponenty są ręcznie polerowane i modyfikowane
Zastosowanie
Godziny i minuty
Małe sekundy
Wskazanie rezerwy mocy
Pasek
Ręcznie szyty beżowy skórzany pasek Kudu z podszewką z zielonej skóry Moser
Klamra z białego złota 18K z logo Moser

Tissot Tissot Chwile Matczynej Miłości Świecą-news Tissot

W historii zegarmistrzostwa kobiet od ponad wieku Tissot nigdy nie przestaje odkrywać i wprowadzać innowacji do świata zegarków i zegarków damskich, wyrażając w ten sposób szacunek i uznanie marki dla kobiet na całym świecie oraz otwierając zegarki damskie na świecie. Dalekosiężny wpływ, seria Tissot Huiyi, jest legendarnym świadkiem. Czułość W maju, w czasie uwielbienia miłości matki, seria mechanicznych zegarków diamentowych Tissot Huiyi skondensowała wspaniały czas dziękczynienia, łącząc doskonałą szwajcarską jakość zegarka, bez wątpienia w tegoroczny Dzień Matki podkreśla się niezależność, pewność siebie i elegancki czas współczesnej kobiety .

Mechaniczny zegarek diamentowy z serii Tissot Huiyi, prosty kolor bez pudru, pełen pewnego stylu

Inspirowany różami w herbowej tarczy Tissot zegarek ten interpretuje estetyczne propozycje kobiet i natury, miękkość i sprężystość kwitnących kwiatów. Najwyższe diamenty Wesselton są umieszczone na podziałce tarczy, a jednocześnie, gdy świeci moment miłości matki, jest ona także świadkiem spokojnej zmiany matki między różnymi momentami i różnymi tożsamościami. Niezależnie od tego, czy jest to prosty kolor bez nakładania różowych stokrotek, unikalne dłonie w kształcie pustych płatków, czy wzór róży wygrawerowany na automatycznym młocie, wszystko to wyrafinowany wyraz kobiecej urody Tissot z różnych stron – niezależność, pewność siebie i elegancja. Jednocześnie mechanizm Mechanical Power 80 (Powermatic 80) wprowadził precyzyjną duszę do tego niezwykłego zegarka, zapewniając, że zegarek podróżuje do 80 godzin, zmniejszając żmudność regulacji zegarka i czyniąc matki więcej Z łatwością kontroluj swój czas. Łaskawy wybór dzieci jest starannie dobierany, skondensowany w nadgarstku, aby skrócić nieskończenie piękny czas, i poświęcony niezależnym, pewnym siebie i eleganckim nowoczesnym kobietom na Święcie Dziękczynienia wczesnym latem.

Wieczna miłość do matek
Mechaniczny zegarek z diamentem z serii Tissot Huiyi łączy piękno natury z koncepcją projektowania. Każdy szczegół pochodzi z drobiazgowej dbałości o czas. Tarcza z masy perłowej, ustawienie diamentu i miękka skala są dopasowane do płynących pustych płatków. Wskaźniki są poetyckimi wyrazami wiecznego piękna matki. Proste i gładkie linie zegarków są jak delikatna delikatność matki; ksztalt ramki w kształcie zębów przypomina kwitnące kwiaty, co dodaje zegarkowi uroku mechanicznego. Na odwrocie można zobaczyć wykwintną dekorację w kształcie kwiatu wygrawerowaną na automatycznym młocie zegarka, której wzór pochodzi od róży w plakietce tarczy Tissot, która przedstawia cały ruch jako kwitnącą różę. Przez przezroczystą obudowę z tyłu możesz po cichu obserwować precyzyjne działanie mechanizmu mechanicznej siły 80, a także grać razem witalność abstrakcyjnego wzoru róży i określonych części ruchu. Piękno ukryte za nim jest jak powściągliwa i ukryta w sobie miłość matki do swoich dzieci, która jest godna głębokiego smaku. Diamentowe łuski lśnią z pewnością siebie, a każdy diament jest olśniewającym śladem matki zmieniającej swoją tożsamość w różnym czasie. Szlachetny i wspaniały czas tańczy matka w tykającym ruchu dłoni, który należy do eleganckiego dotyku matki. Zegarek interpretuje szlachetny i wspaniały kobiecy styl.

Zdecydowane i kobiece cechy, elegancja i spokój po chrzcie z czasem skondensowały się w serii zegarków mechanicznych Tissot Huiyi

Przekazywanie szwajcarskiej jakości
Jako jedna z pierwszych znanych szwajcarskich marek zegarmistrzowskich produkujących zegarki damskie, Tissot od ponad 160 lat stosuje koncepcję marki „innowacja i tradycja” i nigdy nie przestaje odkrywać i badać zegarmistrzostwa kobiet. Maszyny z serii Tissot Huiyi Diamentowy zegarek jest dowodem tej legendy. Zegarek wykorzystuje mechanizm mechanicznej mocy 80 i ma trwałą i precyzyjną rezerwę mocy mechanicznej, dzięki czemu zegarek może podróżować do 80 godzin. Projektując innowacje, zapewnia modnym damskim zegarkom więcej technicznych konotacji, jednocześnie zmniejsza żmudność regulacji zegarka i sprawia, że ​​matki są bardziej kontrolowane w czasie. Na godzinie 12 na tarczy używane są cyfry rzymskie, a reszta to inkrustowane diamentem skale, które są proste i odpowiednie. Wyświetlacz daty ma funkcję powiększania tarczy, dzięki czemu matki mogą łatwo odczytać godzinę i datę. Wraz z eleganckim, opływowym paskiem maksymalny komfort zegarka. Chroniąc nadgarstek matki, jest również najbardziej intymnym wyrazem dzieci.

Urok Duchowego Węża Degustacja Zegarka Bulgari Serpenti Incantati

Bulgari, wspominając tę ​​stuletnią markę biżuterii, pomyślimy o wielu klasycznych przedmiotach. Oprócz wykwintnych kolorowych kamieni, najbardziej imponuje mi zegarek w kształcie węża. Nowy zegarek Bvlgari Serpenti Incantati przyniesiony dziś przez Watch House ma pierwszą okrągłą tarczę. Projektant przeprojektował głowę i ciało węża. Nowoczesne linie tworzą wizerunek węża. Idealne połączenie z designem zegarka. To z pewnością stanie się kolejnym klasykiem Bulgari, ozdobionym wdzięcznymi kobietami. Oficjalny model zegarka: 102537 SPP30D2RUGD2L

   Główną inspiracją tego zegarka jest broszka w stylu vintage zaprojektowana przez główną siedzibę Bulgari w głównej biżuterii w latach 30. XX wieku. Dzięki głębokiemu dziedzictwu kulturowemu i kultowemu motywowi duchowemu nowy Serpenti Incantati znów ogląda tożsamość marki. . W porównaniu z poprzednią serią Serpenti tarcza w kształcie węża w tym zegarku stała się atrakcją, która interpretuje urok węża w nowy sposób. „Incantati” oznacza po włosku „fascynujący”. Każda kobieta nosząca zegarek Incantati wygląda elegancko i czarująco.

Wdzięczna obudowa węża

   Zegarek jest odsłonięty w spiralnej, wężowej obudowie, której tarcza ozdobiona jest 18-karatowym różowym złotem z 79 diamentami o szlifie brylantowym i wadze około 1,38 karata, oraz 30 turmalinami o szlifie prostokątnym i wadze około 1,06 karata oraz turmalinem (Około 1,02 karata), głowa węża i ogon węża pasują do siebie, odsłaniając miękką atmosferę w duchu. Kształt węża jest ozdobiony diamentami, a połączenie luksusowych diamentów i czerwonych turmalinów sprawia, że ​​zegarek Incantati wygląda bogato i elegancko.

Pusta obudowa po prawej stronie

   Bok obudowy jest częścią ciała węża, ale z boku ma trójwymiarową warstwę z powodu pustej konstrukcji.

Elegancki i romantyczny burgundowy satynowy pasek

   Ten zegarek wykorzystuje satynowy pasek W porównaniu z innymi paskami, satynowy pasek jest bardziej przyjazny dla skóry i oddychający oraz wygląda na delikatniejszy i bardziej elegancki. Pasek jest bordowy, a czystość diamentu i ciemny pasek tworzą wyraźną różnicę kolorów, co dodaje kobietom więcej romantyzmu.

Obserwuj lewą stronę
   Oglądany z lewej strony zegarek jest średniej grubości i nadaje się dla kobiet. Połączenie różowego złota i diamentów błyszczy gwiazdami, co jest niezwykle urocze i luksusowe.

18-karatowe różowe złoto z diamentową klamrą

   Świetne projekty często wynikają z piękna detali. Zegarek ma pięknie zaprojektowaną klamrę i sprzączkę. Jest dopasowany do 18-karatowego różowego złota i osadzony z 20 diamentami o szlifie brylantowym i wadze około 0,33 karata. Kształt jest gładki i delikatny, ukazując piękno kobiet.

Nowa tarcza świeci

   Po raz pierwszy w serii Serpenti zastosowano nową tarczę z diamentami pavé. Okrągła tarcza 30 mm jest wyposażona w 116 diamentów o szlifie brylantowym i wadze około 0,26 karata w płatkach śniegu. Jest olśniewająca i efektowna. Tarcza ma prosty i elegancki design bez łusek. Z niebieskimi dłońmi w kształcie miecza, klasycznym i nowoczesnym połączeniem Prostota pełna jest bogatej i luksusowej atmosfery.

Z mechanizmem kwarcowym BVL 208

   Zegarek wykorzystuje mechanizm BVL 208, który ma 21 600 oscylacji na godzinę i ma rezerwę mocy 64 godzin. W porównaniu ze skomplikowanym ruchem mechanicznym, mechanizm kwarcowy jest prosty i wygodny, co jest bardziej odpowiednie dla kobiet. Koperta z różowego złota 18K z nadrukowanym logo BVLGARI z tyłu Metaliczna faktura pozwala poczuć elegancję i zmysłowość kobiet, a jednocześnie dostrzec siłę i energię niezależnych kobiet.

Odważny kontrast i najwyższa jakość wykonania

   Błyszczący diament spotyka czerwony turmalin, dzięki czemu zegarek jest przede wszystkim atrakcyjny wizualnie. Delikatny tytuł węża z elastycznym wężowym ogonem sprawia, że ​​kobiety są czasami eleganckie i seksowne, a czasem delikatne i żywe. Kolekcja zegarków Incantati Serpenti z odważnymi kontrastami i doskonałym kunsztem jest wyjątkowa i wyróżnia Cię spośród tysięcy kobiet.

   Podsumowanie: Dzięki artystycznemu projektowi i ekspresji zegarki Serpenti Incantati sprawiły, że poczuliśmy pasję Włoch i elegancję Rzymu. Odważny styl i sprytne połączenie kamieni szlachetnych symbolizują wiecznego i nieśmiertelnego węża duchowego, pokazując nam nieskończony urok kobiet.

Tik Wewnątrz Duszy Mechaniczny Zegarek Nowy Szlachetny

Ruch jest duszą zegarka. Odrodzenie zegarków mechanicznych w latach 80. było spowodowane tym, że ludzie byli zmęczeni zimnymi i nieludzkimi zegarkami kwarcowymi. Po ponad ćwierćwieczu ciągłego dobrobytu rozkwitły dzisiejsze zegarki mechaniczne, nowe struktury, nowe funkcje, nowe wyświetlacze … Krótko mówiąc, wszystko, co wcześniej nie było sztuczne, można stworzyć.

Le Méridien Masterpiece RoueCarree Seconde
W zeszłym roku Amy opracowała pierwszy w historii wskaźnik godzin kwadratowych. Jedzenie smakuje dobrze. Marka wybiera się w tym roku do następnego miasta. Umieszcza kwadratowe koło na wyświetlaczu z drugiej ręki i robi jeden obrót na minutę. Widoczność jest znacznie wyższa. Na pierwszy rzut oka zegarek przyciągał kwadratowe geometrycznie przebijane koło i podłączony sprzęt koniczyny, aby obracać się równomiernie i regularnie. Ręczny mechanizm nawijania został opracowany przez markę we współpracy ze Szwajcarskim Instytutem Zaawansowanej Inżynierii.
Wygląd wyglądu 7 Jakość ruchu 8 Wartość kolekcji 8 Popularność 7 Stosunek jakości do ceny 7 Całkowita ocena 7

Harry Winston Opus 11
Coroczna innowacyjna seria zegarków mechanicznych Hai Rui Winston, tegorocznym twórcą jest słynny Denis Giguet z MCT.
Soon Gdy tylko ten facet, jak Transformers, wyjął go, był już podekscytowany zastrzykiem silnego serca przez swoich kolegów w mediach, którzy wystąpili przeciętnie i ziewnęli w tym roku. Denis wyjaśnił, że zainspirował go ryba tropikalna, która zawsze działała wspólnie, szybko się rozdzieliła po zaatakowaniu, a później zebrała się razem.
Ma obudowę podobną do Myszki Miki Dwa małe pokrętła wyświetlają minuty z podwójnym cyfrowym pokrętłem i tarczą balansu perspektywy. Podobnie jak główna tarcza kalejdoskopu, co 60 minut odbywa się wizualne święto „czasu dekonstrukcji”. Znak godziny pośrodku koła wydaje się rozproszony i nieuporządkowany przed wyświetleniem godziny; kiedy godzina nadchodzi, znak godziny następnej godziny jest składany razem. 24-płytowe urządzenie zastępujące wskazówkę godzinową znajduje się na złożonej zewnętrznej cykloidalnej konstrukcji obrotowego zespołu przekładni zębatej, a zespół przekładni nawrotnej na obwodzie osi środkowej przesuwa wskazanie czasu. Cała tarcza jest wyposażona w cztery systemy satelitarne, z których każdy wyposażony jest w trzy pary płyt, które są przenoszone pionowo przez zespół przekładni, łączący 8 średnich biegów, 3 owalne koła zębate, 1 trójkątny bieg i 6 stożkowych końcówek. Sfazowany układ przekładni odpowiada za przekształcenie osi obrotu karty cyfrowej i sekwencyjne popychanie struktury wałka flipa do przodu, co natychmiast zmieni tabliczkę znamionową do właściwej pozycji w ciągu następnej godziny.
Wygląd wyglądu 8 Jakość ruchu 9 Wartość kolekcji 9 Popularność 7 Stosunek jakości do ceny 7 Całkowita ocena 8

Cabestan Ferrari 1
Jest wart więcej niż jakikolwiek zwykły samochód sportowy Ferrari. Kiedy Jean-François Ruchonnet przyniósł 25-letnie doświadczenie w branży zegarmistrzowskiej, poznał dyrektora projektu Ferrari, Flavi Manzoni, niespotykane arcydzieło: narodził się Cabestan Ferrari 1. Zrewolucjonizował leżący od setek lat tourbillon, wznosząc, ciągnąc smukły łańcuch zębaty jak włosy, a mechaniczna przekładnia klatka po klatce była wyraźnie widoczna pod kryształową tarczą. 6-biegowa automatyczna skrzynia biegów wysyła stałą przyczepność do pionowego tourbillon i w największym stopniu kompensuje błędy spowodowane grawitacją. Rezultatem jest niezwykle dokładny mechaniczny silnik zegarka: ± 1 sekunda dziennie. Cyfrowy wyświetlacz czasu na stole jest również taki sam jak sposób, w jaki kierowca odczytuje czas w samochodzie F1. Kompozyt węglowy w środku tarczy jest używany przez Ferrari tylko do części o najwyższej wydajności, dzięki czemu może osiągnąć wysoką wytrzymałość na rozciąganie i niski stosunek masy. Ograniczony do 60 na całym świecie.
Wygląd wyglądu 9 Jakość ruchu 8 Wartość kolekcji 9 Popularność 6 Stosunek jakości do ceny 7 Całkowita ocena 8

Otwiera Nowy Sklep W Mushrif Mall, Abu Zabi

Radar znany z innowacyjnych materiałów i wzorów otworzy nowy oddział w Abu Zabi, aby nadal zwiększać swój udział w rynku globalnym.

    Ten nowy sklep znajduje się w Mushrif Mall, majestatycznym budynku, który łączy tradycyjny arabski i współczesny europejski design. Sklep z radarem ma ogromne okno sklepowe, pokazujące wszystkich przechodniów obok kultowego, czarnego, błyszczącego stojaka marki, doskonale prezentującego najnowszą serię zegarków.

    Nowoczesny, elegancki licznik prezentuje najnowsze modele marki, takie jak radar True Thinline, przełom w zaawansowanych technologicznie innowacjach ceramicznych, dynamiczny elegancki zegarek radarowy D-Star z różnych materiałów oraz poprzednie zegarki na rękę Seria stolików.

Nicholas Cage I Tang Wei Zaprezentowali Flagowy Sklep Montblanc China

Gwiazda Hollywood i ambasador marki Montblanc, Nicolas Cage, pojawili się w Guangzhou i zaprezentowali butik Montblanc Taikoo Hui w Guangzhou wraz ze znaną gwiazdą filmową Miss Tang Wei. Wraz z ukończeniem nowego sklepu stanie się on również największym butikiem marki Montblanc w południowych Chinach.

 W dniu gwiazdorskiego wydarzenia James T. Siano, prezes i prezes Montblanc Asia Pacific, towarzyszył panu Nicholasowi Cage’owi i pannie Tang Wei na scenie, aby przeciąć wstążkę na otwarcie nowego sklepu. W wywiadzie dla mediów pan Zhan Zhaoan powiedział: „Genialne osiągnięcia Montblanc są zakorzenione w znakomitej tradycji kulturowej pisania, a marka Montblanc zawsze była zaangażowana w rozwój kultury i sztuki. Odtąd najbardziej promiennym filmem jest Nicholas Cage. Jedna z gwiazd jest szanowana za jego wybitne talenty i doskonałe umiejętności aktorskie. Jako ambasador marki Montblanc dziękuję również panu Cage’owi i Montblancowi za ich ciągłe wspieranie globalnej promocji sztuki, kultury i działalności charytatywnej. ”

 Po wzięciu udziału w uroczystości Montblanc „Fantasy Change” w Pekinie w 2011 r. Nicholas Cage, który ponownie przybył do Chin, był ciekawy Yangcheng. „Bardzo się cieszę, że Montblanc zaprosił mnie ponownie do Chin i do Guangzhou. Eleganckie i luksusowe butiki Montblanc zrobiły na mnie ogromne wrażenie.” Nicholas Cage powiedział w wywiadzie dla mediów: „Jasna osobowość, pasja do sztuki A dążenie do perfekcji jest podstawą bycia dobrym aktorem. Jako ambasadorzy marki to credo, które dzielę z marką Montblanc. ”

 Tang Wei powiedział także mediom na scenie: „Połączenie tradycji Montblanc i innowacji jest tym, czego nasi filmowcy nieustannie dążą. Tylko w oparciu o tradycję i ciągłe innowacje możemy stale dostarczać widzom różne uczucia i duchowy dotyk. Dostarczanie widzom cudownych wrażeń i wiecznej pamięci jest dokładnie najwyższym stanem, jaki podziwiam jako aktor filmowy i marka Montblanc. ”

 Butik Montblanc, znajdujący się w Taikoohui, nowym punkcie orientacyjnym w Kantonie, jest podzielony na dwa piętra o powierzchni 557 metrów kwadratowych. Jest kontynuacją eleganckiego i prostego stylu marki Montblanc. W nowym sklepie prezentowane są nie tylko klasyczne przybory do pisania, zegarki, biżuteria i wyroby skórzane Montblanc, a także specjalnie zaprojektowane modele Montblanc Villeret 1858, chronograf Nicholas Kaiser oraz kilka artykułów z limitowanej edycji Butik z narzędziami. W cieniu światła i cienia wszystkie butiki Montblanc prezentują elegancję i szlachetność z Europy. Dzięki skromnej atmosferze luksusowego sklepu i ekskluzywnym ekskluzywnym usługom VIP, Montblanc z niecierpliwością oczekuje na zapewnienie bardziej komfortowych zakupów i usług najwyższej jakości dla chińskich konsumentów.

Monte Carlo Flower Face Cat Tudor Tudor Heritage Chrono Blue

Oprócz silnego wzrostu ruchów wykonywanych samodzielnie w ostatnich latach, kolejnym oczywistym trendem jest to, że zegarki repliki są coraz bardziej popularne wśród fanów zegarków, dlatego główne marki w branży zegarkowej wielokrotnie wprowadzały kompleksowe transplantacje oryginalnych zegarków Ten pamiątkowy zegarek, w rzeczywistości z perspektywy konsumenta lub wizji marki, jest korzystny dla obu stron.

Żywy kontrastowy wygląd dzisiejszego ołtarza zegarka pojawił się już w Ref. 7169/0, wprowadzony przez TUDOR w 1973 r. Dziś niebieskooką tarczę chronografu z pomarańczowymi wskazówkami wyposażono w cenny mechanizm nakręcania dłoni Valjoux 234. Klasyk w sercach fanów zegarków

Z jednej strony, z punktu widzenia strategii sprzedaży marki, wprowadzenie replik jest niewątpliwie ubezpieczeniem, ale przynosi największe korzyści, z drugiej strony fani, którzy witają modele replik na rynku, chętnie zwiększają wartość oryginalnych modeli. Wzrosła wysoka cena oryginalnych zegarków antycznych, a cena jest ponad dziesięciokrotnie wyższa niż pierwotna cena wprowadzona przez męża. W tej chwili marka wypuściła nową replikę. W porównaniu z tym modelem jest nie tylko znacznie bardziej rozsądny, ale także oryginalny styl klasyczny można znaleźć niemal od nowa. To wielka ewangelia dla fanów zegarków, którzy naprawdę kochają oryginalne klasyczne elementy. To także TUDOR Heritage Chrono Blue To portret nastroju fanów zegarków.

Korona z Ref. 7169/0 jest pięcioma pazurami Rolex, a bliźniacze relacje między TUDOR i Rolex widać z wczesnych modeli.

Heritage Chrono Blue to replika modelu Ref.7169 / 0 z serii Monte Carlo. Obecnie posiadanie na rynku modelu Ref.7169 / 0 jest już luksusem. W porównaniu z wersją oryginalną rozpoczyna się teraz na aukcji w cenie od 16 000 USD i docenia. Według ekspertów zegarków ponad 20 razy było to spowodowane tym, że funkcja chronografu nie była wówczas zrozumiała dla świata, więc wartość zegarka gwałtownie wzrosła, co zniechęca ludzi, którzy chcą odebrać oryginalny zegarek.

Podstawowym mechanizmem ręcznie nakręcanego mechanizmu Valjoux 234 jest Valjoux 72, który używa zwykłych sprężyn płaskich. Ilość produkcji nie jest duża. Nie tylko jest rzadka na aukcjach, ale ceny aukcyjne rosną z roku na rok. Większość jest ceniona przez kolekcjonerów zegarków.

Przyciągające wzrok kolory Monte Carlo
Ten model jest jednym z arcydzieł cyfrowej reprodukcji po tym, jak TUDOR wypuścił chronograf Heritage w Ref.7031 / 0 i Ref.7032 / 0 w latach 70. Trend polega głównie na transplantacji chronografów z serii Montecarlo. Patrząc wstecz na historię całej serii Monte Carlo, okres produkcji trwa od około 1970 do 1989 roku i jest podzielony na 3 pokolenia. Pierwsza generacja to Ref.7031 / 0, Ref.7032 / 0, druga generacja ma Ref.7149 / 0, Ref.7159 / 0 i Ref.7169 / 0, a trzecia generacja to Ref.9420 / 0, Ref.9421 / 0, Ref. 9430/02 itd. Charakteryzują się przede wszystkim przyciągającą wzrok kompozycją płyty czołowej Ze względu na jasne kolory z dwoma tarczami chronografu na godzinie 3 i 9, lornetka tarcza chronografu przypomina parę gałek ocznych, a data na godzinie 6 Okno z lupą wygląda jak para ust. Zielona tarcza jest podobna do koloru ciała kota. Podczas czytania wygląda jak kot o bogatych wyrazach. Dlatego wielu fanów ogląda go jako „kotek z kwiatową twarzą”. Pierwsza generacja szarości, druga generacja niebieskiego i szarego, a trzecia generacja niebieskiego, szarego i czarnego to jednolite jasne kolory, chociaż okres produkcji Monte Carlo to tylko Krótki 20 lat, ale silny wpływ kolor pozostawiła głęboki ślad w do serc fanów tabeli.

Piękny korpus zegarka pochodzi z delikatnego polerowania dłoni. Znakomita grafika zegarka TUDOR jest niesamowita. Pod różnymi kątami korpusu zegarka możesz cieszyć się wielopoziomowym procesem polerowania.

Wysoka wartość C / P
Ponowne uchwalenie TUDOR w 2013 r. Zostało zainspirowane drugą generacją numeru ref. 7169/0. Przyciągający wzrok jasnoniebieski pierścień i tarcza lornetki z chronografem oraz zdobiona pomarańczowym chronografem druga ręka. Pod silnym kolorowym transportem armii (czarny, zielony, czerwony, niebieski) wyprodukowany przez niego chronograf na niebiesko o pomarańczowym obliczu oraz nowy model oparty na automatycznym ruchu nawijania 2892 sprawiają, że TUDOR ma ten sam poziom ruchu Dobrze spisał się w zawodach: trójca klasycznych elementów, przyciągający wzrok niebieski i pomarańczowy oraz niezawodny ruch sprawiły, że nowa kolekcja była cenniejsza.

Ref.7169 / 0

Jasna pomarańcza na tarczy chronografu, skala minutowa i wskazówka sekundowa chronografu, nie dodają odrobiny koloru, oczy błyszczą! Mocna kolorystyka stała się jedną z cech Monte Carlo.

Ref.7032 / 0

Ten model jest jednym z prototypów chronografu Heritage, wykorzystuje ręcznie nakręcany mechanizm Valjoux 234, szaro-czarnozieloną pomarańczową igłę oraz kontrastową kolorystykę serii Monte Carlo.
Odbudowa DNA marki
W 1973 r. TUDOR wypuścił Ref.7169 / 0, jego przyciągający wzrok jasny panel czołowy jest wyposażony w rzadki mechanizm ręcznego nakręcania Valjoux 234; w 2013 r. TUDOR przeszczepił swój klasyczny panel czołowy, zgodnie z projektem oryginalnego modelu Wyposażone w nowe elementy, tak małe jak grawerowanie korony i tak duże jak średnica stołu, wszystkie szczegóły pokazują, że TUDOR chce wyjść ze stylu sprzed Rolexa, odbudować klasyczny design marki i stworzyć chronograf o smaku TUDOR. Można to zobaczyć na pierwszy rzut oka na logo na koronie i teksturowanym pasku używanym w ostatnich latach.
Przezroczysta pięciopalcowa korona Rolexa na oryginalnej koronie nie jest już widoczna podczas wznowienia. Oczywiście TUDOR używa symbolu tarczy, który symbolizuje wytrwałość i niezawodność. W odpowiedzi, użycie teksturowanych pasków jest niezwykłym projektem stworzonym przez TUDOR w ostatnich latach w celu ukształtowania wizerunku marki. Mówi się, że aby stworzyć perfekcyjnie teksturowany pasek, TUDOR szczególnie poszukiwał firmy o długiej historii, Współpracując z warsztatem reklamującym ręczne wykonanie, oryginalny projekt grawerowany przez Heritage Chrono Blue został włączony do nowego genu TUDOR, aby odbudować nowy styl króla.

Heritage Chrono Blue

Materiał ze stali nierdzewnej / 2892 automatyczny ruch / godziny, minuty, małe sekundy, wyświetlanie daty / funkcja chronografu / szafirowy kryształ / wodoodporny 150 metrów / średnica stołu 42 mm / cena referencyjna: około 32 000 RMB
Solidny i niezawodny ruch
Heritage Chrono Blue jest wyposażony w samozwijający się mechanizm ETA 2892. Prototypowy ruch 2892 pojawił się około 1962 r. Po raz pierwszy został przyjęty przez Eternę pod numerem Cal.1466U. W 1976 r. Poprawiono ETA do Cal.2892, który ma centralny wyświetlacz z drugiej ręki, wyświetlanie daty i może być szybko dostosowany. Automatyczny ruch nawijania ETA 2892 zmienił pierwotną częstotliwość drgań z 18 000 na godzinę na 21 600 na godzinę i ostatecznie ustalił ją na obecną wartość 28 800 na godzinę. Cal.2892 został wprowadzony na rynek od ponad 30 lat, obecnie trudno jest policzyć marki, które wykorzystały ten ruch na rynku, ponieważ ma bardzo duży udział w rynku i jest najczęściej stosowanym ruchem podstawowym wielu marek. Chociaż wydaje się, że używa tego samego poziomu ruchu w przypadku innych marek, nadal będą istnieć znaczące różnice w umiejętnościach polerowania i dostosowaniach różnych marek Po dostosowaniu TUDOR ten sam poziom ruchów ETA jest bardziej stabilny niż w przypadku zwykłych marek. Proces polerowania jest również bardzo piękny i można powiedzieć, że jest to niezawodny ruch, który nie ma znaczenia.
Heritage Chrono Blue został zmieniony z 40 mm na 42 mm. Wzór wgłębienia na koronie jest bardziej wyrafinowany niż oryginalny wzór w paski. Ramka wprowadzona w oryginalnym modelu w 1973 roku ma wydajność Tachymetru do pomiaru średniej prędkości. Wyświetlana jest ulepszona funkcja pomiaru czasu, a dwustronna obrotowa ramka zwiększa wygodę użytkowania i jest wyposażona w potrójną wodoodporność, co zwiększa praktyczną wydajność samego zegarka, a okno daty o godzinie 6 anuluje oryginał Powiększ projekt i dodaj pomarańczowe, szare i niebieskie teksturowane paski, które odpowiadają kolorowi płyty czołowej, aby dodać młody wygląd zegarkowi. Uważa się, że może on poszerzyć rynek i przyciągnąć wielu młodych graczy do kolekcji TUDOR.

Wyposażona w niezawodny mechanizm samozwijający ETA 7734, tarcza chronografu kontynuuje styl lat 70. i pojawia się jako 45-minutowa tarcza chronografu. Jest to replika TUDOR 2010 z Ref.7031 / 0 i Ref.7032 / 0.

Cecha 1 Klasyczna niebieskooka szara szpilka

Od czasu premiery Ref.7169 / 0 kolekcja Monte Carlo wprowadziła wiele różnych stylów, z których najbardziej zauważalnymi są niebieski, szary i pomarańczowy. Chociaż ta seria ma żywotność zaledwie 20 lat, jej rzadkość i wartość historyczna sprawiają, że jest nie tylko popularna wśród kolekcjonerów dzisiaj, ale jej wartość stale rośnie. Ten chronograf ucieleśnia wakacyjny styl lat 70. i jednocześnie emanuje ciepłą śródziemnomorską scenerią. Klasyczne niebieskookie, szare, pomarańczowe igły i okienko daty z pomniejszonym wyświetlaczem o godzinie 6, w wielu szczegółach zegarka, możesz docenić jego młodzieńczą orientację.

Cecha 2: Solidna i niezawodna wydajność

Heritage Chrono Blue ma głębokość 150 metrów i głębokość około 500 stóp. Jest wyposażony w korpus ze stali nierdzewnej 42 mm o powiększonej średnicy 2 mm, bardzo praktyczny dwukierunkowy obrotowy pierścień zewnętrzny i niebieską aluminiową ramkę z powłoką galwaniczną. Pod szafirowym kryształem jest on wyposażony w automatyczny mechanizm nawijania ETA 2892, który ma rezerwę mocy 42 godziny i częstotliwość 28 800 drgań. Jego stabilna i niezawodna wydajność czyni go podstawowym ruchem wielu marek. Nowa unikalna korona Powierzchnia rączki jest zrolowana i chromowana, a do zwiększenia tarcia zastosowano wzór wgłębienia, a na końcu ozdobiony niebieskim lakierem symbol tarczy TUDOR, co jest dość wyjątkowe.

Zawiera trzy: ręcznie teksturowany pasek

Heritage Chrono Blue jest wyposażony w dwa paski: jeden to dyskretny pasek ze stali nierdzewnej, a drugi to teksturowany pasek o splocie. Teksturowany pasek wykonany jest przy pomocy tradycyjnego warsztatu tekstylnego, a jego ton i kultowy kolor powierzchni delikatnie odbijają echem, aby zapewnić wygodne noszenie. Niebieskie, szare i pomarańczowe kolory użyte na pasku są dokładnie takie same, jak klasyczny panel czołowy Ref. 7169/0 wprowadzony na rynek w 1973 r. Obecnie niebieskie modele ołtarza zegarka są bardzo popularne i modne nowe kolory W połączeniu z nowym projektem interpretacji zegarka uważam, że jasne kolory: niebieski, szary i pomarańczowy mogą wymagać wsparcia dużej liczby młodych fanów zegarków.

Cecha 4 Doskonała wydajność odczytu światła

Heritage Chrono Blue czerpie unikalne wzory z klasycznego Ref. 7169/0, ale istnieje wiele nowych pomysłów na przeprojektowanie. Tarcza jest ustawiona z dwoma metalowymi fazowanymi trójwymiarowymi znacznikami godzin, wypełnionymi materiałem fluorescencyjnym SuperLuminova między dwoma rogami, a dwie tarcze chronografu są ustawione w dwóch niebieskich trapezoidalnych wzorach, jeden to mała trzecia tarcza druga godzina, Drugim jest słynna 45-minutowa tarcza chronograficzna klasycznego zegarka TUDOR z lat 70. XX wieku, ustawiona na godzinę 9, a materiały fluorescencyjne SuperLuminova są również wypełnione wskazówkami godzin i minut, aby zapewnić, że wyświetlacz jest wyraźny i łatwy do odczytania.

Złożone Cuda Astronomiczne Na Nadgarstku Jaeger-lecoultre Master Grande Tradition Grande

Spoglądanie w niebo i obserwowanie dnia i miesiąca jest podstawą do poświęcenia czasu i pracy, gdy maszyny nie zostały wynalezione. Średniowieczna dzwonnica kościoła w połowie wieku oznaczała gwiazdozbiór i symbol słońca, co tylko ilustruje bliski rozwój astronomii i zegarków na przestrzeni wieków. Obecnie, dzięki dynamicznemu rozwojowi nowoczesnych urządzeń mechanicznych zegarków, zegarki astronomiczne nigdy nie były nieobecne, zwłaszcza przy pomocy dzisiejszych precyzyjnych instrumentów. Trudności w wykonaniu zegarków astronomicznych nie są poza zasięgiem. Zegarki wielokrotnie się pojawiały. Dla Jaeger-LeCoultre, wyjątkowo silnego Jaeger-LeCoultre, uruchomienie astronomicznego zegarka nie jest trudne, ale zbyt łatwo jest po prostu umieścić mapę gwiaździstego nieba na płycie czołowej, dlatego został wydany zegarek Master Grande Tradition Grande Complication Jest także członkiem serii złożonej Hybrid Mechanica, pozwalając zintegrować trzy główne złożone funkcje – trzy pytania, wieczny kalendarz i tourbillon, aby ponownie narysować gwiaździste nocne niebo półkuli północnej.

Głębokie kolory i wykwintne rzeźbienie przedstawiają nocne niebo nad półkulą północną, a Jaeger-LeCoultre specjalnie dodał latające urządzenie tourbillon, a jednocześnie jest pierwszym obrotowym tourbillon marki, gdy tourbillon podąża za panelem czołowym „Jeden dzień” dokonuje jednej pełnej rewolucji, a dzięki mapie gwiazd na niebie północnym oznacza to, że gwiazdy na dysku również zniknęły pewnego dnia. Warto zauważyć, że zdefiniowany tutaj dzień nie jest zwykle używany 24 godziny, ale dzień gwiezdny, który jest o 4 minuty wolniejszy, a dzień gwiezdny nie jest oparty na słońcu, ale odnosi się do innych gwiazd. Czy 24-godzinna skala czasu wskazuje ogólny dzień słoneczny. Ponadto Jaeger-LeCoultre dokładnie przedstawia nazwy i umiejscowienie horoskopów na płycie czołowej, a zewnętrzny miesiąc i odpowiednie symbole konstelacji pozwalają uchwycić pozycję konstelacji o każdej porze roku.

Niezwykle lekki tourbillon unosi się nad panelem czołowym i wykonuje pełny obrót wokół zewnętrznej krawędzi panelu czołowego, a także rejestruje trajektorię gwiazd na nocnym niebie, wskazując czas gwiazdowy o cztery minuty wolniejszy niż zwykły czas słoneczny.

Zawieszony tourbillon ma częstotliwość drgań 28 800 obrotów, co jest rzadsze niż zwykłe tourbillony. Jest dokładniejszy, ale z drugiej strony oznacza również większe zużycie energii. Dlatego rama tourbillon Jaeger-LeCoultre wykonana jest z tytanu. Widelec wychwytujący i koło wychwytowe są wykonane z lekkiego i niesmarowanego materiału silikonowego, które mogą znacznie zmniejszyć ciężar i skutecznie przenosić moc, co poprawia wydajność ruchu o 15%.

Jeden dzień jest ogólnie definiowany jako jeden obrót obrotu Ziemi, ale astronomia ma różne definicje ze względu na punkty odniesienia. Na przykład słońce na zdjęciu jest oznaczone jako wspólny czas słoneczny. Ponieważ obrót i obrót Ziemi jest nieco dłuższy niż czas gwiezdny.

Kolejną atrakcją tego modelu jest repeater minutowy, w którym zastosowano technologię gongu krystalicznego opracowaną przez repeater master. Kwadratowa powierzchnia cięcia może zwiększyć powierzchnię styku z młotem i poprawić jakość uderzeń. I przyjmij projekt młota balansowego opracowanego przez duży, brzmiący zegarek. Na końcu młota połącz stalowy kabel z młotkiem i spiralną sprężynę włosową, co może zwiększyć przenoszenie mocy do 80% i zwiększyć moc młota. Po włączeniu zasilania głośność i jakość dźwięku stają się bardziej widoczne, a poruszająca się muzyka pod pięknym, gwiaździstym niebem jest skomponowana.

Kontynuując krystaliczną sprężynę dźwiękową opracowaną w 2007 roku, a mechanizm dźwiękowy młota wyskoczył z trebusza w 2009 roku, wyraźny dzwonek celebruje piękno gwiazd

Kompilacja Grande Grande Tradition Grande

Materiał z 18-karatowego białego złota / 945 ręczny ruch nawijania / wyświetlanie godziny i minut / funkcja powtarzania minut / funkcja wiecznego kalendarza / latające urządzenie tourbillon / wyświetlacz mapy półkuli północnej / szafirowy kryształ, przezroczysta dolna pokrywa / wodoodporny 50 metrów / średnica stołu 44 mm / ograniczona 75 sztuk / cena referencyjna: 2 388 000 RMB

Elegancka Moda Degustacja Mido Commander Series Pozłacany Damski Zegarek Ze Stali Nierdzewnej

Szwajcarska marka zegarmistrzowska Mido jest dobra w czerpaniu inspiracji z architektury, łącząc tę ​​ponadczasową inspirację z tradycyjnym kunsztem zegarmistrzowskim, aby tworzyć wyjątkowe zegarki. Dzisiejszy Watch House przedstawia zegarek z serii Mido Commander, który czerpie inspirację z wieży Eiffla w Paryżu i jest klasyczną serią zegarków. Dziś oficjalny model tego zegarka: M016.230.36.031.00.

   Zegarek o średnicy 33 mm jest damskim zegarkiem, rozmiar ten jest odpowiedni dla smukłych nadgarstków kobiet; koperta z różowego złota z szarą tarczą, satynowa tarcza prosta i klimatyczna, ukazująca szlachetny temperament kobiet.

Mido Commander M016.230.36.031.00

   Ten zegarek jest wykonany ze stali nierdzewnej i ma pozłacaną warstwę zewnętrzną w luksusowych kolorach. Szara tarcza używa wskazówek godzin i znaczników czasu dla wyraźnego wyświetlania. Dopasowany czarny skórzany pasek i futerał pasują do siebie harmonijnie, pokazując elegancję i styl, który jest bardzo odpowiedni dla kobiecych i eleganckich kobiet.

Oglądaj koronę wypolerowaną nazwą Mido
   Korona zegarka jest wykonana ze stali nierdzewnej, która jest wpuszczona w rowek obudowy, aby zapewnić pewną ochronę. Bok korony jest ozdobiony dołami i jest starannie wypolerowany, co jest nie tylko łatwe do uchwycenia, ale także wygodne do uchwycenia. Korona ma angielską nazwę Mido, która podkreśla dbałość o szczegóły marki.

Elegancki czarny skórzany pasek
   Zegarek jest wyposażony w skórzany pasek, który jest odpowiednio wycięty, miękki i mocny oraz wygodny i wygodny w noszeniu na nadgarstku. Czarny pasek ma klasyczny ton i harmonijnie komponuje się ze złotą kopertą, a naturalna faktura na czarnym pasku tworzy elegancką atmosferę.

Pozłacana koperta zegarka jest niezwykle warstwowa, wyróżniająca się i luksusowa
   Koperta ma średnicę 33 mm i grubość 10,53 mm, jest średniej wielkości i jest bardzo odpowiednia dla kobiet. Szczotkowana obudowa i polerowana ramka są bardzo warstwowe, a wyróżniające się atrybuty złota sprawiają, że zegarek szczególnie przyciąga wzrok. A ramka zegarka jest niezwykle wąska, co nie tylko daje więcej miejsca na pokrętło, ale także ułatwia czas czytania z boku.

Srebrna tarcza ma radialną fakturę, a prosty styl sprawia, że ​​wyświetlacz jest czytelny na pierwszy rzut oka
   Srebrna satynowa tarcza ma piękną, radialną fakturę, ze złotą ręką z białą powłoką pośrodku, a zewnętrzna krawędź tarczy jest inkrustowana czarno-białymi, złotymi znacznikami godzin oraz szarą ścieżką z drobinką na białej skali. Różne schematy kolorów sprawiają, że wyświetlacz jest wyraźniejszy i nie jest monotonna. O trzeciej godzinie na tarczy znajduje się wyświetlacz dzienny i okno wyświetlania daty Te dwie funkcje mogą zapewnić dużą wygodę w codziennym życiu.

Dzień i data o godzinie 3 są bardzo przydatne
   O trzeciej godzinie na tarczy okno tygodnia i data są ustawione obok siebie, oba mają białą obudowę i czarną czcionkę. Czarno-biały wyświetlacz jest wyraźny i czytelny.

Krótkie końcówki są wyjątkowo małe i dopracowane
   Ucha zegarka są wykwintne i małe. Jest odlany w jednym kawałku z etui i jest starannie wypolerowany. Struktura powierzchni jest zgodna z kopertą, a połączenie jest harmonijne. Krawędzie zaczepów są polerowane po zaokrągleniu macek, pokazując szczegóły marki. Trzymaj to.

Składane etui do łatwego otwierania i zamykania, elegancki kształt
Skórzany pasek jest połączony ze składanym zapięciem, wykonanym ze stali nierdzewnej i pozłacanym. Składana klamra jest wygodna do otwierania i zamykania oraz wygodniejsza w noszeniu; po założeniu składana klamra jest ukryta pod paskiem, dzięki czemu zegarek jest piękniejszy i bardziej elegancki.

Zamknięta mechaniczna obudowa z mechanicznym ruchem wewnątrz obudowy
   Ten zegarek używa zamkniętego grzbietu, wygrawerowanego na nazwie marki i niektórych powiązanych parametrach zegarka. Dobra szczelność zapewnia zegarkowi wodoodporność 50 metrów. Wewnątrz tego zegarka znajduje się automatyczny mechanizm mechaniczny ETA 2836-2 z częstotliwością 28 800 drgań na godzinę, który zapewnia 40-godzinną rezerwę mocy po pełnym uzwojeniu.

Podsumowanie: Ten zegarek ma złotą kopertę ze srebrną tarczą. Prosta konstrukcja pokazuje bardzo praktyczne funkcje. Zegarek ma nie tylko wyrafinowany i stylowy wygląd, ale także ma praktyczne i doskonałe działanie. Jest to bardzo dobry zegarek. Zegarek jest połączony z eleganckim czarnym paskiem. Cały zegarek jest elegancki i modny. Umiarkowany rozmiar nadaje się również do noszenia. Zegarek ten jest noszony na nadgarstku i na pewno stanie się wiernym towarzyszem życia.