Zatapialny Marina Militare Carbotech ™ Zegarek Z Włókna Węglowego – 47 Mm

Panerai przedstawia nowe profesjonalne narzędzie do pomiaru czasu przeżycia, które naprawdę zaspokaja potrzeby nurkowania, jest wyposażone w wyjątkowe parametry techniczne i fascynującą stylistykę wojskową, oddając hołd długotrwałej relacji między marką a włoską marynarką wojenną.

   Wśród wielu wysokiej klasy marek zegarków sportowych tylko Panerai tak żywo pokazał swój heroiczny charakter. Przez dziesięciolecia zegarki Panerai i precyzyjny sprzęt pomiarowy zawsze sprawiały, że komandos włoskiej marynarki wojennej był jeszcze mocniejszy. Do dziś zegarki stworzone przez Panerai wciąż są pełne nieustraszoności, przypominając chwalebną historię sił specjalnych i niezliczone bohaterskie czyny, które stworzyli. Nowa seria zegarków z włókna węglowego SubmersibleMarinaMilitareCarbotech ™ stealth z włókna węglowego to profesjonalny zegarek do nurkowania o doskonałych parametrach technicznych, wyprodukowany przez fabrykę zegarków Panerai Neuchatel.

   Zegarek z włókna węglowego z zatapialną serią podtynkową Morina MilitareCarbotech ™ wykazał swoje oczywiste cechy wojskowe pod względem stylu lub surowych standardów jakości. Guy został zainspirowany zdjęciami z komandosa włoskiej marynarki wojennej. Koperta zegarka ma średnicę 47 mm i jest wykonana z kompozytu z włókna węglowego Carbotech. Materiał ten został po raz pierwszy wprowadzony w świat drobnego zegarmistrzostwa przez Panerai, który wykorzystuje włókno węglowe jako główny składnik i jest lżejszy niż tytan i mocniejszy niż stal nierdzewna. Struktura materiału jest genialna, przy użyciu specjalnych polimerów do stopienia warstw arkuszy z włókna węglowego, aby stworzyć inną teksturę kamuflażu dla każdego zegarka, co uzupełnia konstrukcję tarczy węglowej. Tarcza ma wyświetlanie daty o godzinie 3 i małe pokrętło sekundowe o godzinie 9.

   Zegarek jest wyposażony we wszystkie ważne funkcje wymagane w profesjonalnych zegarkach do nurkowania: jednokierunkowa obrotowa ramka może dokładnie obliczyć czas nurkowania, a skala i ponadwymiarowe puste dłonie są grubo pokryte szarą powłoką świetlną Super-LumiNova®, aby zapewnić, że zegarek jest ciemny Jasne i czytelne. Zegarek jest wyposażony w wytrzymały czarny gumowy pasek, który również zaspokaja potrzeby nurkowania.

   Solidna obudowa została wykonana przez Carbotech, aby właściwie chronić rdzeń zasilający zegarka wyposażonego w 3-dniowy automatyczny mechanizm mechaniczny rezerwy P.9010, całkowicie opracowany przez Panerai Watch Factory. Koło równoważące jest mocno zamocowane za pomocą szyny z podwójnym wsparciem, która wibruje 28 800 razy (4 Hz) na godzinę. Po wyciągnięciu korony nawijającej ruch koła równoważącego zatrzymuje się w czasie rzeczywistym, dzięki czemu zegarek jest dokładny z sygnałem czasu odniesienia Synchronizacja Ponadto zegarek jest również wyposażony w godzinne urządzenie do szybkiej regulacji, które pozwala wskazówkom godzinowym poruszać się do przodu i do tyłu w jednostkach jednogodzinnych bez wpływu na działanie wskazówki minutowej.

Panerai SUBMERSIBLEMARINAMILITARECARBOTECH ™ Stealth Carbon Fibre Watch-47mm (PAM00979)

Specyfikacje techniczne
Ruch: P.9010 samoczynny mechanizm mechaniczny, całkowicie opracowany przez Panerai. Ma 13,5 stopy średnicy, 6 mm grubości, 31 kamieni i wibruje 28 800 razy na godzinę. Urządzenie przeciwwstrząsowe Incabloc®, dwie beczki.
Funkcje: godziny, minuty, małe sekundy i data, czas nurkowania.
Obudowa: średnica 47 mm, wykonana z kompozytu Carbotech z włókna węglowego. Jednokierunkowa obrotowa ramka Carbotech. Tył obudowy z tytanu jest specjalnie grawerowany. Ochrona koron Carbotech (opatentowana).
Tarcza: kamuflaż czarny, karbon, ze świetlistymi kropkami i znacznikami godzin. Wyświetlanie daty o godzinie 3 i małe sekundy o godzinie 9.
Rezerwa chodu: 72 godziny.
Wodoodporność: 30 barów (około 300 metrów).
Pasek: specjalny czarny gumowy pasek Panerai i tytanowa klamra trapezowa.