Tik Wewnątrz Duszy Mechaniczny Zegarek Nowy Szlachetny

Ruch jest duszą zegarka. Odrodzenie zegarków mechanicznych w latach 80. było spowodowane tym, że ludzie byli zmęczeni zimnymi i nieludzkimi zegarkami kwarcowymi. Po ponad ćwierćwieczu ciągłego dobrobytu rozkwitły dzisiejsze zegarki mechaniczne, nowe struktury, nowe funkcje, nowe wyświetlacze … Krótko mówiąc, wszystko, co wcześniej nie było sztuczne, można stworzyć.

Le Méridien Masterpiece RoueCarree Seconde
W zeszłym roku Amy opracowała pierwszy w historii wskaźnik godzin kwadratowych. Jedzenie smakuje dobrze. Marka wybiera się w tym roku do następnego miasta. Umieszcza kwadratowe koło na wyświetlaczu z drugiej ręki i robi jeden obrót na minutę. Widoczność jest znacznie wyższa. Na pierwszy rzut oka zegarek przyciągał kwadratowe geometrycznie przebijane koło i podłączony sprzęt koniczyny, aby obracać się równomiernie i regularnie. Ręczny mechanizm nawijania został opracowany przez markę we współpracy ze Szwajcarskim Instytutem Zaawansowanej Inżynierii.
Wygląd wyglądu 7 Jakość ruchu 8 Wartość kolekcji 8 Popularność 7 Stosunek jakości do ceny 7 Całkowita ocena 7

Harry Winston Opus 11
Coroczna innowacyjna seria zegarków mechanicznych Hai Rui Winston, tegorocznym twórcą jest słynny Denis Giguet z MCT.
Soon Gdy tylko ten facet, jak Transformers, wyjął go, był już podekscytowany zastrzykiem silnego serca przez swoich kolegów w mediach, którzy wystąpili przeciętnie i ziewnęli w tym roku. Denis wyjaśnił, że zainspirował go ryba tropikalna, która zawsze działała wspólnie, szybko się rozdzieliła po zaatakowaniu, a później zebrała się razem.
Ma obudowę podobną do Myszki Miki Dwa małe pokrętła wyświetlają minuty z podwójnym cyfrowym pokrętłem i tarczą balansu perspektywy. Podobnie jak główna tarcza kalejdoskopu, co 60 minut odbywa się wizualne święto „czasu dekonstrukcji”. Znak godziny pośrodku koła wydaje się rozproszony i nieuporządkowany przed wyświetleniem godziny; kiedy godzina nadchodzi, znak godziny następnej godziny jest składany razem. 24-płytowe urządzenie zastępujące wskazówkę godzinową znajduje się na złożonej zewnętrznej cykloidalnej konstrukcji obrotowego zespołu przekładni zębatej, a zespół przekładni nawrotnej na obwodzie osi środkowej przesuwa wskazanie czasu. Cała tarcza jest wyposażona w cztery systemy satelitarne, z których każdy wyposażony jest w trzy pary płyt, które są przenoszone pionowo przez zespół przekładni, łączący 8 średnich biegów, 3 owalne koła zębate, 1 trójkątny bieg i 6 stożkowych końcówek. Sfazowany układ przekładni odpowiada za przekształcenie osi obrotu karty cyfrowej i sekwencyjne popychanie struktury wałka flipa do przodu, co natychmiast zmieni tabliczkę znamionową do właściwej pozycji w ciągu następnej godziny.
Wygląd wyglądu 8 Jakość ruchu 9 Wartość kolekcji 9 Popularność 7 Stosunek jakości do ceny 7 Całkowita ocena 8

Cabestan Ferrari 1
Jest wart więcej niż jakikolwiek zwykły samochód sportowy Ferrari. Kiedy Jean-François Ruchonnet przyniósł 25-letnie doświadczenie w branży zegarmistrzowskiej, poznał dyrektora projektu Ferrari, Flavi Manzoni, niespotykane arcydzieło: narodził się Cabestan Ferrari 1. Zrewolucjonizował leżący od setek lat tourbillon, wznosząc, ciągnąc smukły łańcuch zębaty jak włosy, a mechaniczna przekładnia klatka po klatce była wyraźnie widoczna pod kryształową tarczą. 6-biegowa automatyczna skrzynia biegów wysyła stałą przyczepność do pionowego tourbillon i w największym stopniu kompensuje błędy spowodowane grawitacją. Rezultatem jest niezwykle dokładny mechaniczny silnik zegarka: ± 1 sekunda dziennie. Cyfrowy wyświetlacz czasu na stole jest również taki sam jak sposób, w jaki kierowca odczytuje czas w samochodzie F1. Kompozyt węglowy w środku tarczy jest używany przez Ferrari tylko do części o najwyższej wydajności, dzięki czemu może osiągnąć wysoką wytrzymałość na rozciąganie i niski stosunek masy. Ograniczony do 60 na całym świecie.
Wygląd wyglądu 9 Jakość ruchu 8 Wartość kolekcji 9 Popularność 6 Stosunek jakości do ceny 7 Całkowita ocena 8