Nicholas Cage I Tang Wei Zaprezentowali Flagowy Sklep Montblanc China

Gwiazda Hollywood i ambasador marki Montblanc, Nicolas Cage, pojawili się w Guangzhou i zaprezentowali butik Montblanc Taikoo Hui w Guangzhou wraz ze znaną gwiazdą filmową Miss Tang Wei. Wraz z ukończeniem nowego sklepu stanie się on również największym butikiem marki Montblanc w południowych Chinach.

 W dniu gwiazdorskiego wydarzenia James T. Siano, prezes i prezes Montblanc Asia Pacific, towarzyszył panu Nicholasowi Cage’owi i pannie Tang Wei na scenie, aby przeciąć wstążkę na otwarcie nowego sklepu. W wywiadzie dla mediów pan Zhan Zhaoan powiedział: „Genialne osiągnięcia Montblanc są zakorzenione w znakomitej tradycji kulturowej pisania, a marka Montblanc zawsze była zaangażowana w rozwój kultury i sztuki. Odtąd najbardziej promiennym filmem jest Nicholas Cage. Jedna z gwiazd jest szanowana za jego wybitne talenty i doskonałe umiejętności aktorskie. Jako ambasador marki Montblanc dziękuję również panu Cage’owi i Montblancowi za ich ciągłe wspieranie globalnej promocji sztuki, kultury i działalności charytatywnej. ”

 Po wzięciu udziału w uroczystości Montblanc „Fantasy Change” w Pekinie w 2011 r. Nicholas Cage, który ponownie przybył do Chin, był ciekawy Yangcheng. „Bardzo się cieszę, że Montblanc zaprosił mnie ponownie do Chin i do Guangzhou. Eleganckie i luksusowe butiki Montblanc zrobiły na mnie ogromne wrażenie.” Nicholas Cage powiedział w wywiadzie dla mediów: „Jasna osobowość, pasja do sztuki A dążenie do perfekcji jest podstawą bycia dobrym aktorem. Jako ambasadorzy marki to credo, które dzielę z marką Montblanc. ”

 Tang Wei powiedział także mediom na scenie: „Połączenie tradycji Montblanc i innowacji jest tym, czego nasi filmowcy nieustannie dążą. Tylko w oparciu o tradycję i ciągłe innowacje możemy stale dostarczać widzom różne uczucia i duchowy dotyk. Dostarczanie widzom cudownych wrażeń i wiecznej pamięci jest dokładnie najwyższym stanem, jaki podziwiam jako aktor filmowy i marka Montblanc. ”

 Butik Montblanc, znajdujący się w Taikoohui, nowym punkcie orientacyjnym w Kantonie, jest podzielony na dwa piętra o powierzchni 557 metrów kwadratowych. Jest kontynuacją eleganckiego i prostego stylu marki Montblanc. W nowym sklepie prezentowane są nie tylko klasyczne przybory do pisania, zegarki, biżuteria i wyroby skórzane Montblanc, a także specjalnie zaprojektowane modele Montblanc Villeret 1858, chronograf Nicholas Kaiser oraz kilka artykułów z limitowanej edycji Butik z narzędziami. W cieniu światła i cienia wszystkie butiki Montblanc prezentują elegancję i szlachetność z Europy. Dzięki skromnej atmosferze luksusowego sklepu i ekskluzywnym ekskluzywnym usługom VIP, Montblanc z niecierpliwością oczekuje na zapewnienie bardziej komfortowych zakupów i usług najwyższej jakości dla chińskich konsumentów.