Monte Carlo Flower Face Cat Tudor Tudor Heritage Chrono Blue

Oprócz silnego wzrostu ruchów wykonywanych samodzielnie w ostatnich latach, kolejnym oczywistym trendem jest to, że zegarki repliki są coraz bardziej popularne wśród fanów zegarków, dlatego główne marki w branży zegarkowej wielokrotnie wprowadzały kompleksowe transplantacje oryginalnych zegarków Ten pamiątkowy zegarek, w rzeczywistości z perspektywy konsumenta lub wizji marki, jest korzystny dla obu stron.

Żywy kontrastowy wygląd dzisiejszego ołtarza zegarka pojawił się już w Ref. 7169/0, wprowadzony przez TUDOR w 1973 r. Dziś niebieskooką tarczę chronografu z pomarańczowymi wskazówkami wyposażono w cenny mechanizm nakręcania dłoni Valjoux 234. Klasyk w sercach fanów zegarków

Z jednej strony, z punktu widzenia strategii sprzedaży marki, wprowadzenie replik jest niewątpliwie ubezpieczeniem, ale przynosi największe korzyści, z drugiej strony fani, którzy witają modele replik na rynku, chętnie zwiększają wartość oryginalnych modeli. Wzrosła wysoka cena oryginalnych zegarków antycznych, a cena jest ponad dziesięciokrotnie wyższa niż pierwotna cena wprowadzona przez męża. W tej chwili marka wypuściła nową replikę. W porównaniu z tym modelem jest nie tylko znacznie bardziej rozsądny, ale także oryginalny styl klasyczny można znaleźć niemal od nowa. To wielka ewangelia dla fanów zegarków, którzy naprawdę kochają oryginalne klasyczne elementy. To także TUDOR Heritage Chrono Blue To portret nastroju fanów zegarków.

Korona z Ref. 7169/0 jest pięcioma pazurami Rolex, a bliźniacze relacje między TUDOR i Rolex widać z wczesnych modeli.

Heritage Chrono Blue to replika modelu Ref.7169 / 0 z serii Monte Carlo. Obecnie posiadanie na rynku modelu Ref.7169 / 0 jest już luksusem. W porównaniu z wersją oryginalną rozpoczyna się teraz na aukcji w cenie od 16 000 USD i docenia. Według ekspertów zegarków ponad 20 razy było to spowodowane tym, że funkcja chronografu nie była wówczas zrozumiała dla świata, więc wartość zegarka gwałtownie wzrosła, co zniechęca ludzi, którzy chcą odebrać oryginalny zegarek.

Podstawowym mechanizmem ręcznie nakręcanego mechanizmu Valjoux 234 jest Valjoux 72, który używa zwykłych sprężyn płaskich. Ilość produkcji nie jest duża. Nie tylko jest rzadka na aukcjach, ale ceny aukcyjne rosną z roku na rok. Większość jest ceniona przez kolekcjonerów zegarków.

Przyciągające wzrok kolory Monte Carlo
Ten model jest jednym z arcydzieł cyfrowej reprodukcji po tym, jak TUDOR wypuścił chronograf Heritage w Ref.7031 / 0 i Ref.7032 / 0 w latach 70. Trend polega głównie na transplantacji chronografów z serii Montecarlo. Patrząc wstecz na historię całej serii Monte Carlo, okres produkcji trwa od około 1970 do 1989 roku i jest podzielony na 3 pokolenia. Pierwsza generacja to Ref.7031 / 0, Ref.7032 / 0, druga generacja ma Ref.7149 / 0, Ref.7159 / 0 i Ref.7169 / 0, a trzecia generacja to Ref.9420 / 0, Ref.9421 / 0, Ref. 9430/02 itd. Charakteryzują się przede wszystkim przyciągającą wzrok kompozycją płyty czołowej Ze względu na jasne kolory z dwoma tarczami chronografu na godzinie 3 i 9, lornetka tarcza chronografu przypomina parę gałek ocznych, a data na godzinie 6 Okno z lupą wygląda jak para ust. Zielona tarcza jest podobna do koloru ciała kota. Podczas czytania wygląda jak kot o bogatych wyrazach. Dlatego wielu fanów ogląda go jako „kotek z kwiatową twarzą”. Pierwsza generacja szarości, druga generacja niebieskiego i szarego, a trzecia generacja niebieskiego, szarego i czarnego to jednolite jasne kolory, chociaż okres produkcji Monte Carlo to tylko Krótki 20 lat, ale silny wpływ kolor pozostawiła głęboki ślad w do serc fanów tabeli.

Piękny korpus zegarka pochodzi z delikatnego polerowania dłoni. Znakomita grafika zegarka TUDOR jest niesamowita. Pod różnymi kątami korpusu zegarka możesz cieszyć się wielopoziomowym procesem polerowania.

Wysoka wartość C / P
Ponowne uchwalenie TUDOR w 2013 r. Zostało zainspirowane drugą generacją numeru ref. 7169/0. Przyciągający wzrok jasnoniebieski pierścień i tarcza lornetki z chronografem oraz zdobiona pomarańczowym chronografem druga ręka. Pod silnym kolorowym transportem armii (czarny, zielony, czerwony, niebieski) wyprodukowany przez niego chronograf na niebiesko o pomarańczowym obliczu oraz nowy model oparty na automatycznym ruchu nawijania 2892 sprawiają, że TUDOR ma ten sam poziom ruchu Dobrze spisał się w zawodach: trójca klasycznych elementów, przyciągający wzrok niebieski i pomarańczowy oraz niezawodny ruch sprawiły, że nowa kolekcja była cenniejsza.

Ref.7169 / 0

Jasna pomarańcza na tarczy chronografu, skala minutowa i wskazówka sekundowa chronografu, nie dodają odrobiny koloru, oczy błyszczą! Mocna kolorystyka stała się jedną z cech Monte Carlo.

Ref.7032 / 0

Ten model jest jednym z prototypów chronografu Heritage, wykorzystuje ręcznie nakręcany mechanizm Valjoux 234, szaro-czarnozieloną pomarańczową igłę oraz kontrastową kolorystykę serii Monte Carlo.
Odbudowa DNA marki
W 1973 r. TUDOR wypuścił Ref.7169 / 0, jego przyciągający wzrok jasny panel czołowy jest wyposażony w rzadki mechanizm ręcznego nakręcania Valjoux 234; w 2013 r. TUDOR przeszczepił swój klasyczny panel czołowy, zgodnie z projektem oryginalnego modelu Wyposażone w nowe elementy, tak małe jak grawerowanie korony i tak duże jak średnica stołu, wszystkie szczegóły pokazują, że TUDOR chce wyjść ze stylu sprzed Rolexa, odbudować klasyczny design marki i stworzyć chronograf o smaku TUDOR. Można to zobaczyć na pierwszy rzut oka na logo na koronie i teksturowanym pasku używanym w ostatnich latach.
Przezroczysta pięciopalcowa korona Rolexa na oryginalnej koronie nie jest już widoczna podczas wznowienia. Oczywiście TUDOR używa symbolu tarczy, który symbolizuje wytrwałość i niezawodność. W odpowiedzi, użycie teksturowanych pasków jest niezwykłym projektem stworzonym przez TUDOR w ostatnich latach w celu ukształtowania wizerunku marki. Mówi się, że aby stworzyć perfekcyjnie teksturowany pasek, TUDOR szczególnie poszukiwał firmy o długiej historii, Współpracując z warsztatem reklamującym ręczne wykonanie, oryginalny projekt grawerowany przez Heritage Chrono Blue został włączony do nowego genu TUDOR, aby odbudować nowy styl króla.

Heritage Chrono Blue

Materiał ze stali nierdzewnej / 2892 automatyczny ruch / godziny, minuty, małe sekundy, wyświetlanie daty / funkcja chronografu / szafirowy kryształ / wodoodporny 150 metrów / średnica stołu 42 mm / cena referencyjna: około 32 000 RMB
Solidny i niezawodny ruch
Heritage Chrono Blue jest wyposażony w samozwijający się mechanizm ETA 2892. Prototypowy ruch 2892 pojawił się około 1962 r. Po raz pierwszy został przyjęty przez Eternę pod numerem Cal.1466U. W 1976 r. Poprawiono ETA do Cal.2892, który ma centralny wyświetlacz z drugiej ręki, wyświetlanie daty i może być szybko dostosowany. Automatyczny ruch nawijania ETA 2892 zmienił pierwotną częstotliwość drgań z 18 000 na godzinę na 21 600 na godzinę i ostatecznie ustalił ją na obecną wartość 28 800 na godzinę. Cal.2892 został wprowadzony na rynek od ponad 30 lat, obecnie trudno jest policzyć marki, które wykorzystały ten ruch na rynku, ponieważ ma bardzo duży udział w rynku i jest najczęściej stosowanym ruchem podstawowym wielu marek. Chociaż wydaje się, że używa tego samego poziomu ruchu w przypadku innych marek, nadal będą istnieć znaczące różnice w umiejętnościach polerowania i dostosowaniach różnych marek Po dostosowaniu TUDOR ten sam poziom ruchów ETA jest bardziej stabilny niż w przypadku zwykłych marek. Proces polerowania jest również bardzo piękny i można powiedzieć, że jest to niezawodny ruch, który nie ma znaczenia.
Heritage Chrono Blue został zmieniony z 40 mm na 42 mm. Wzór wgłębienia na koronie jest bardziej wyrafinowany niż oryginalny wzór w paski. Ramka wprowadzona w oryginalnym modelu w 1973 roku ma wydajność Tachymetru do pomiaru średniej prędkości. Wyświetlana jest ulepszona funkcja pomiaru czasu, a dwustronna obrotowa ramka zwiększa wygodę użytkowania i jest wyposażona w potrójną wodoodporność, co zwiększa praktyczną wydajność samego zegarka, a okno daty o godzinie 6 anuluje oryginał Powiększ projekt i dodaj pomarańczowe, szare i niebieskie teksturowane paski, które odpowiadają kolorowi płyty czołowej, aby dodać młody wygląd zegarkowi. Uważa się, że może on poszerzyć rynek i przyciągnąć wielu młodych graczy do kolekcji TUDOR.

Wyposażona w niezawodny mechanizm samozwijający ETA 7734, tarcza chronografu kontynuuje styl lat 70. i pojawia się jako 45-minutowa tarcza chronografu. Jest to replika TUDOR 2010 z Ref.7031 / 0 i Ref.7032 / 0.

Cecha 1 Klasyczna niebieskooka szara szpilka

Od czasu premiery Ref.7169 / 0 kolekcja Monte Carlo wprowadziła wiele różnych stylów, z których najbardziej zauważalnymi są niebieski, szary i pomarańczowy. Chociaż ta seria ma żywotność zaledwie 20 lat, jej rzadkość i wartość historyczna sprawiają, że jest nie tylko popularna wśród kolekcjonerów dzisiaj, ale jej wartość stale rośnie. Ten chronograf ucieleśnia wakacyjny styl lat 70. i jednocześnie emanuje ciepłą śródziemnomorską scenerią. Klasyczne niebieskookie, szare, pomarańczowe igły i okienko daty z pomniejszonym wyświetlaczem o godzinie 6, w wielu szczegółach zegarka, możesz docenić jego młodzieńczą orientację.

Cecha 2: Solidna i niezawodna wydajność

Heritage Chrono Blue ma głębokość 150 metrów i głębokość około 500 stóp. Jest wyposażony w korpus ze stali nierdzewnej 42 mm o powiększonej średnicy 2 mm, bardzo praktyczny dwukierunkowy obrotowy pierścień zewnętrzny i niebieską aluminiową ramkę z powłoką galwaniczną. Pod szafirowym kryształem jest on wyposażony w automatyczny mechanizm nawijania ETA 2892, który ma rezerwę mocy 42 godziny i częstotliwość 28 800 drgań. Jego stabilna i niezawodna wydajność czyni go podstawowym ruchem wielu marek. Nowa unikalna korona Powierzchnia rączki jest zrolowana i chromowana, a do zwiększenia tarcia zastosowano wzór wgłębienia, a na końcu ozdobiony niebieskim lakierem symbol tarczy TUDOR, co jest dość wyjątkowe.

Zawiera trzy: ręcznie teksturowany pasek

Heritage Chrono Blue jest wyposażony w dwa paski: jeden to dyskretny pasek ze stali nierdzewnej, a drugi to teksturowany pasek o splocie. Teksturowany pasek wykonany jest przy pomocy tradycyjnego warsztatu tekstylnego, a jego ton i kultowy kolor powierzchni delikatnie odbijają echem, aby zapewnić wygodne noszenie. Niebieskie, szare i pomarańczowe kolory użyte na pasku są dokładnie takie same, jak klasyczny panel czołowy Ref. 7169/0 wprowadzony na rynek w 1973 r. Obecnie niebieskie modele ołtarza zegarka są bardzo popularne i modne nowe kolory W połączeniu z nowym projektem interpretacji zegarka uważam, że jasne kolory: niebieski, szary i pomarańczowy mogą wymagać wsparcia dużej liczby młodych fanów zegarków.

Cecha 4 Doskonała wydajność odczytu światła

Heritage Chrono Blue czerpie unikalne wzory z klasycznego Ref. 7169/0, ale istnieje wiele nowych pomysłów na przeprojektowanie. Tarcza jest ustawiona z dwoma metalowymi fazowanymi trójwymiarowymi znacznikami godzin, wypełnionymi materiałem fluorescencyjnym SuperLuminova między dwoma rogami, a dwie tarcze chronografu są ustawione w dwóch niebieskich trapezoidalnych wzorach, jeden to mała trzecia tarcza druga godzina, Drugim jest słynna 45-minutowa tarcza chronograficzna klasycznego zegarka TUDOR z lat 70. XX wieku, ustawiona na godzinę 9, a materiały fluorescencyjne SuperLuminova są również wypełnione wskazówkami godzin i minut, aby zapewnić, że wyświetlacz jest wyraźny i łatwy do odczytania.