Luksusowy Zegarek Z Najlepszą Technologią Zegarmistrzowską I Niepowtarzalnym Nowoczesnym Smakiem

L.U.C Tourbillon Tech Steel Wings Tourbillon Tech Wings z powodzeniem ucieleśnia doskonały przykład wyjątkowej technologii zegarmistrzowskiej i nowoczesnego designu. Przepiękna tarcza z przeźroczystej siatki pokazuje niezwykłe kunsztowanie produkcji Chopard w produkcji Chopard we Fleurier. Ten zegarek ma eleganckie współczesne linie, a mechanizm L.U.C 4TT to czterobębnowy mechanizm tourbillon oparty na technologii L.U.C Quattro®. Znakomity L.U.C Tourbillon Tech Steel Wings Tourbillon Steel Wings zostanie wydany w limitowanej edycji.
Nowy L.U.C. Tourbillon Tech Steel Wings to zegarek, który łączy w sobie najlepszą technologię zegarmistrzowską z unikalną nowoczesną atmosferą. Zegarek, o którym marzą kochankowie. Ten horoskop haute, wyposażony w zastrzeżony ruch Chopina, subtelnie łączy tradycję dobrego zegarmistrzostwa ze współczesną elegancją. Przezroczysta tarcza przypominająca siatkę pokazuje złożoność precyzyjnej struktury i skrupulatną obsługę L.U.C Tech Steel Wings Tourbillon. Niebieska tarcza z siatki i mechanizm karbonowy mocno kontrastują, a niebieskie stalowe wskazówki i śruby wzmacniają techniczny charakter tego modelu. Tourbillon jest wyraźnie widoczny po godzinie 6 przy małej drugiej wskazówce, a wskaźnik rezerwy mocy wskaźnika znajduje się o godzinie 3. Kształt mostu tourbillon odzwierciedla witalność fabryki zegarków Chopina, która przypomina ptaki w pełni rozwijające skrzydła, które można zobaczyć na pierwszy rzut oka, gdy zegarek działa.
To ekstremalne dzieło sztuki wykorzystuje bardzo dokładny mechanizm ręcznego nawijania L.U.C 4TT certyfikowany przez szwajcarskie obserwatorium szwajcarskie COSC, aby zagwarantować jego niezawodność i dokładność. Mechanizm wykorzystuje technologię L.U.C Quattro®, z dwoma zestawami podwójnie ustawionych luf, z rezerwą mocy około 216 godzin. Mechanizm L.U.C 4TT jest wyposażony w zmienną wagę bezwładnościową Variner® z bilansem 28 800 drgań na godzinę. Most ozdobiony jest znakiem „Côtes de Genève” i czarnym grawerem.
Wodoodporny do 30 metrów, zestaw ze wzmocnionym szkłem szafirowym, 18-karatowe białe złoto o średnicy 40,5 mm. Pasek ze skóry aligatora ze składanym zapięciem z 18-karatowego białego złota. Dostępny jest również zestaw ramki z diamentami o szlifie bagietki.
L.U.C Tourbillon Tech Steel Wings Tourbillon Tech Steel Wings 18K białe złoto edycja limitowana edycja limitowana 100 sztuk, model diamentu o szlifie prostokątnym ograniczony do 10 sztuk.