Henri Moser & H. Moser & Amp; Cie. Nowe Wyzwanie Dla Szwajcarskiego Zegarmistrzostwa

W 2015 r., Napędzany przez gigantów branży elektronicznej, rynek inteligentnych zegarków gwałtownie wzrósł, a całkowita sprzedaż w ostatnich 12 miesiącach przekroczyła 6 milionów, a całkowity obrót osiągnął ponad 6 miliardów dolarów. Całkowity budżet na badania i rozwój wiodących firm na rynku inteligentnych zegarków przekracza 8 miliardów USD, co jest nawet wyższe niż całkowity obrót największej szwajcarskiej grupy zegarmistrzowskiej. To jednak dopiero początek – rozpoczną nową rundę zmian rynkowych i całkowicie zmienią zachowania konsumentów. W obliczu tej serii ciężkich kryzysów bokserskich szwajcarscy zegarmistrzowie wciąż mają wiele sposobów na radzenie sobie. Mogą zignorować to, co robią większość tradycyjnych marek zegarków; mogą również przyjąć krótkoterminowe podejście oportunistyczne, łącząc tradycję z technologią; lub istnieje wyjście – mogą nadal trzymać się szwajcarskiego przemysłu zegarkowego przez wieki Wartości, które zawsze zależały od utrzymania reputacji. H. Moser & Cie. Postanowił pozostać przy ostatniej drodze, wprowadzając w ten sposób szwajcarski zegarek Alp, który jest symbolem niezachwianego ducha walki marki.

Wraz z pojawieniem się smartwatche tradycyjny szwajcarski przemysł zegarmistrzowski został mocno dotknięty. Niemniej jednak większość tradycyjnych firm zegarkowych decyduje się na obojętność i brak reakcji. To prawda, że ​​ciągłe zmiany są niebezpieczne, ale oportunistyczna strategia rynkowa jest jeszcze słabsza. Wykorzystanie przestarzałych technologii w tradycyjnych wysokiej klasy metodach zegarmistrzowskich, takich jak zintegrowane bransoletki i chipy NFC / RFID i inne Przestarzały interfejs i nie tylko. Takie próby skazane są na niepowodzenie ze względu na brak zasobów, brak perspektyw i brak rynku monopolistycznego. Przyszłość szwajcarskiego przemysłu haute horlogerie jest jasna, ale tylko wtedy, gdy nadal będzie wprowadzać innowacje, koncentrując się na nieodłącznych wartościach jakości i tradycji.
„Dorastałem w sercu Alp Szwajcarskich. Byłem zegarmistrzem od pokoleń. Szwajcarski przemysł zegarmistrzowski jest jednym z naszych ważnych dziedzictwa. Dziedzictwo to spotkało się z poważnymi kryzysami w przeszłości. Mój ojciec doświadczył Kryzys kwarcowy, często mówił o tych trudnych czasach, w których zegarmistrzowie zebrali się razem i ciężko pracowali dla wspólnej sprawy. Teraz, w odpowiedzi na to H. Moser i Cie. Nowe wyzwania dowodzą, że perspektywa tradycyjnego mechanicznego zegarmistrzostwa jest obiecująca. W rzeczywistości sama w sobie niesie przyszłość tradycyjnego zegarmistrzostwa. To dla nas więcej niż tylko zegarek. Szwajcarski zegarek Alp ma głębokie znaczenie symboliczne. Reprezentuje naszą wytrwałość i nasze silne pragnienie obrony tradycji i nieodłącznych wartości. Jest materializacją wszystkich naszych przekonań – powiedział Edouard Meylan.

H.Moser & amp. Cie. Nie chce tworzyć produktu, który wygląda jak zegarek mechaniczny i zawiera elementy elektroniczne. Robi to odwrotnie: szwajcarski Alp Watch używa inteligentnych zegarków jako źródła inspiracji w swoim projekcie, ale jest To prawdziwy zegarek mechaniczny. Szwajcarski zegarek wykonany w 100% samodzielnie, co najmniej 100 godzin rezerwy mocy – szwajcarski zegarek Alp nie jest w żadnym razie kontynuacją, ma być przekazywany z pokolenia na pokolenie i stać się ponadczasowym klasykiem. Już sama kultowa tarcza fumé H. Moser & Cie. wystarczy, aby uczynić ten zegarek ponadczasowym. Wąskie końcówki nadają zegarkowi stylowy wygląd, a duży skórzany pasek kudu z podszewką z zielonej skóry Moser nadaje zegarkowi nowoczesny akcent, co również świadczy o doskonałości marki w szczegółach. Szwajcarski zegarek Alp, napędzany ręcznie nakręcanym mechanizmem HMC324, jest cudem harmonijnego połączenia awangardowej kreatywności i najnowocześniejszej technologii zegarmistrzowskiej.
„Swiss Alp Watch nie wykonuje połączeń telefonicznych ani nie wysyła wiadomości i plotek; nie udostępnia pięknych zdjęć, które tworzysz na swoim smartfonie ani na podstawie tętna. Ale to znacznie więcej : Pozwala przeżyć cenne bogactwo w życiu. Daje możliwość spędzania czasu z bliskimi, bez filtrów, interfejsów i jakichkolwiek modyfikacji. Co najważniejsze, możesz przekazać je tobie Następna generacja, bez potrzeby aktualizacji! – powiedział Edward z uśmiechem.

Parametry techniczne
8324-0200, białe złoto, kultowa tarcza fumé, duży skórzany pasek kudu, limitowana edycja 50 sztuk.
Sprawa
18-karatowe białe złoto
Wymiary: 38,2 x 44,0 mm / grubość: 10,3 mm
Szafirowe szkło kryształowe
Tylna pokrywa z przezroczystego szafirowego kryształu
Korona spiralna z literą „M”
Wybierz
Fumé dial z sunburst
Inkrustowane znaczniki godzin
Wskazówki godzin i minut w kształcie liścia
Niecentrowane małe sekundy o godzinie 6
Technologia
Samodzielnie zaprojektowany i wykonany ręcznie zwijany mechanizm HMC 324
Wymiary: 32,0 mm x 36,0 mm / grubość: 4,80 mm
Częstotliwość: 18 000 wibracji / godzinę
27 klejnotów
Rezerwa chodu: co najmniej 4 dni
Funkcja zatrzymania sekund
Zęby Moser do wszystkich wyważeń i kół zębatych
Wymienne wyjście Moser
Oryginalny Straumann Hairspring® ze stabilną sprężyną Breguet
Złote koło wychwytowe i widelec
Ruch i komponenty są ręcznie polerowane i modyfikowane
Zastosowanie
Godziny i minuty
Małe sekundy
Wskazanie rezerwy mocy
Pasek
Ręcznie szyty beżowy skórzany pasek Kudu z podszewką z zielonej skóry Moser
Klamra z białego złota 18K z logo Moser