Elegancka Moda Degustacja Mido Commander Series Pozłacany Damski Zegarek Ze Stali Nierdzewnej

Szwajcarska marka zegarmistrzowska Mido jest dobra w czerpaniu inspiracji z architektury, łącząc tę ​​ponadczasową inspirację z tradycyjnym kunsztem zegarmistrzowskim, aby tworzyć wyjątkowe zegarki. Dzisiejszy Watch House przedstawia zegarek z serii Mido Commander, który czerpie inspirację z wieży Eiffla w Paryżu i jest klasyczną serią zegarków. Dziś oficjalny model tego zegarka: M016.230.36.031.00.

   Zegarek o średnicy 33 mm jest damskim zegarkiem, rozmiar ten jest odpowiedni dla smukłych nadgarstków kobiet; koperta z różowego złota z szarą tarczą, satynowa tarcza prosta i klimatyczna, ukazująca szlachetny temperament kobiet.

Mido Commander M016.230.36.031.00

   Ten zegarek jest wykonany ze stali nierdzewnej i ma pozłacaną warstwę zewnętrzną w luksusowych kolorach. Szara tarcza używa wskazówek godzin i znaczników czasu dla wyraźnego wyświetlania. Dopasowany czarny skórzany pasek i futerał pasują do siebie harmonijnie, pokazując elegancję i styl, który jest bardzo odpowiedni dla kobiecych i eleganckich kobiet.

Oglądaj koronę wypolerowaną nazwą Mido
   Korona zegarka jest wykonana ze stali nierdzewnej, która jest wpuszczona w rowek obudowy, aby zapewnić pewną ochronę. Bok korony jest ozdobiony dołami i jest starannie wypolerowany, co jest nie tylko łatwe do uchwycenia, ale także wygodne do uchwycenia. Korona ma angielską nazwę Mido, która podkreśla dbałość o szczegóły marki.

Elegancki czarny skórzany pasek
   Zegarek jest wyposażony w skórzany pasek, który jest odpowiednio wycięty, miękki i mocny oraz wygodny i wygodny w noszeniu na nadgarstku. Czarny pasek ma klasyczny ton i harmonijnie komponuje się ze złotą kopertą, a naturalna faktura na czarnym pasku tworzy elegancką atmosferę.

Pozłacana koperta zegarka jest niezwykle warstwowa, wyróżniająca się i luksusowa
   Koperta ma średnicę 33 mm i grubość 10,53 mm, jest średniej wielkości i jest bardzo odpowiednia dla kobiet. Szczotkowana obudowa i polerowana ramka są bardzo warstwowe, a wyróżniające się atrybuty złota sprawiają, że zegarek szczególnie przyciąga wzrok. A ramka zegarka jest niezwykle wąska, co nie tylko daje więcej miejsca na pokrętło, ale także ułatwia czas czytania z boku.

Srebrna tarcza ma radialną fakturę, a prosty styl sprawia, że ​​wyświetlacz jest czytelny na pierwszy rzut oka
   Srebrna satynowa tarcza ma piękną, radialną fakturę, ze złotą ręką z białą powłoką pośrodku, a zewnętrzna krawędź tarczy jest inkrustowana czarno-białymi, złotymi znacznikami godzin oraz szarą ścieżką z drobinką na białej skali. Różne schematy kolorów sprawiają, że wyświetlacz jest wyraźniejszy i nie jest monotonna. O trzeciej godzinie na tarczy znajduje się wyświetlacz dzienny i okno wyświetlania daty Te dwie funkcje mogą zapewnić dużą wygodę w codziennym życiu.

Dzień i data o godzinie 3 są bardzo przydatne
   O trzeciej godzinie na tarczy okno tygodnia i data są ustawione obok siebie, oba mają białą obudowę i czarną czcionkę. Czarno-biały wyświetlacz jest wyraźny i czytelny.

Krótkie końcówki są wyjątkowo małe i dopracowane
   Ucha zegarka są wykwintne i małe. Jest odlany w jednym kawałku z etui i jest starannie wypolerowany. Struktura powierzchni jest zgodna z kopertą, a połączenie jest harmonijne. Krawędzie zaczepów są polerowane po zaokrągleniu macek, pokazując szczegóły marki. Trzymaj to.

Składane etui do łatwego otwierania i zamykania, elegancki kształt
Skórzany pasek jest połączony ze składanym zapięciem, wykonanym ze stali nierdzewnej i pozłacanym. Składana klamra jest wygodna do otwierania i zamykania oraz wygodniejsza w noszeniu; po założeniu składana klamra jest ukryta pod paskiem, dzięki czemu zegarek jest piękniejszy i bardziej elegancki.

Zamknięta mechaniczna obudowa z mechanicznym ruchem wewnątrz obudowy
   Ten zegarek używa zamkniętego grzbietu, wygrawerowanego na nazwie marki i niektórych powiązanych parametrach zegarka. Dobra szczelność zapewnia zegarkowi wodoodporność 50 metrów. Wewnątrz tego zegarka znajduje się automatyczny mechanizm mechaniczny ETA 2836-2 z częstotliwością 28 800 drgań na godzinę, który zapewnia 40-godzinną rezerwę mocy po pełnym uzwojeniu.

Podsumowanie: Ten zegarek ma złotą kopertę ze srebrną tarczą. Prosta konstrukcja pokazuje bardzo praktyczne funkcje. Zegarek ma nie tylko wyrafinowany i stylowy wygląd, ale także ma praktyczne i doskonałe działanie. Jest to bardzo dobry zegarek. Zegarek jest połączony z eleganckim czarnym paskiem. Cały zegarek jest elegancki i modny. Umiarkowany rozmiar nadaje się również do noszenia. Zegarek ten jest noszony na nadgarstku i na pewno stanie się wiernym towarzyszem życia.