Duchowy Rytm Love Engraving Forever – Roger Dubuis Festiwal Qixi Dla Love Ming „count”

Cowherd i Weaver Girl, Hagi Bridge spotykają się. Na każdym festiwalu Qixi historia tej pięknej pary będzie wychowywana i śpiewana, a każda para kochanków pod rozgwieżdżonym niebem z niecierpliwością czeka na ten wyjątkowy dzień i zapamięta się nawzajem w imię miłości. Tanabata, „siódemka” i „kropka” są homonimiczne, a miesiąc i dzień są „siódemką”, dając ludziom poczucie czasu. Kiedy miłość spotyka się z czasem, najlepszą rzeczą jest to, że od momentu spotkania, na zawsze. Roger Dubuis W dniu pełnym miłości Roger Dubuis przełamał tradycję i ukoronował prawdziwą miłość kunsztem i transcendentnym designem. Zegarek, zapamiętany na całe życie. W tym momencie nagrałem ciche spotkanie, byłem świadkiem silnej miłości i wygrawerowałem całe moje życie. Niech czas i przestrzeń przemijają i blokują, a świat i rzeczy zmieniają się i są nietrwałe … Dla mnie i dla ciebie miłość jest zawsze zapisana w nadgarstkach innych osób, i bardziej na uwadze.

  Aksamitny kawior
  Uśmiechnęła się jak kwiat i przypaliła jego kwiaty, mając nadzieję, że czas zamknie jej najpiękniejsze pachnące kwiaty. W 2018 roku niezwykły Roger Dubuis wprowadził nowe dzieło do kobiecej serii VELVET, a jego wyjątkowy zegarek „Haute Couture” wyszedł z dumą. „Zaawansowana personalizacja” reprezentuje idealne połączenie tradycyjnych doskonałych umiejętności i nowoczesnego awangardowego designu. Nowy zegarek VELVET CAVIAR jest zgodny z tą kreatywną zasadą i składa hołd słynnym kobietom Rogerowi Dubuis. Dokładnie. Niosąc nieograniczoną kreatywność Rogera Dubuisa, szacunek dla tradycji i nieustanne dążenie do jakości oraz z dziesięcioleciami doświadczenia w stosowaniu innowacyjnych materiałów, seria VELVET pojawiła się teraz w formie zegarka CAVIAR, kontynuując Wspaniały i wspaniały styl twórczy, odważnie wykonujący odurzający taniec między wysoką biżuterią a wspaniałymi zegarami, emanujący absolutną kobiecością i ekstremalną elegancją.

Seria zegarków Velvet Caviar (model: DBVE0079) Cena referencyjna: 312 000 RMB

  Excalibur Automatyczny szkielet Automatyczny szkielet w kolorze różowego złota
  Ma na sobie zbroję bojową i jest ojczyzną świata, ma tylko nadzieję, że czas da mu silny krok przekonania. Roger Dubuis z dumą prezentuje pierwszy samozwijający się szkieletowy zegarek, samozwijający się szkieletowy mechanizm RD820SQ jest wyposażony w 167 części, a powierzchnia każdej części jest indywidualnie dopracowana i dopracowana . Obudowa i ramka w kolorze różowego złota prezentują spektakularny trójwymiarowy efekt wizualny, podkreślając kultowy kształt pustej gwiazdy, a także dopełniają projekt pustego miniaturowego rotora, który zapewnia zabawę miłośnikom męskich zegarków mechanicznych. Ta elegancka i atrakcyjna nowa opcja sprawia, że ​​mogą nosić ten sam przystojny i niepowtarzalny zegarek zarówno na formalne, jak i prywatne okazje.

Excalibur Automatyczny szkielet Szkieletowy automatyczny zegarek w kolorze różowego złota (model: DBEX0422)
Cena referencyjna: 554,000 RMB
  Należy do jego męskości, należy do jej elegancji – Excalibur King Series
  Jego czas jest niezwyciężony i niezwyciężony. Jej czas to piękno księżyca i księżyca. W chwili, gdy trzymał ją za rękę, w czasie był tylko romans, a szczęście tylko w czasie. Samozakręcający się zegarek Excalibur 42, ten oszałamiający zegarek jest wyposażony w kopertę z 18-karatowego różowego złota, ramka składa się z 60 wybranych białych diamentów (1,25 karata), wykwintnego i ponadczasowego i nowoczesnego ducha Idealnie zintegrowany. Kanciasta sylwetka jest wyposażona w ciemnobrązowy pasek ze skóry krokodyla, który doskonale łączy męski i elegancki wygląd. Linia doskonałych zegarków jubilerskich Excalibur 36 jest również dostępna w postaci diamentów. Cyfry rzymskie są przymocowane do szkła szafirowego przez natryskiwanie metalu, a tarcza pod szafirowym kryształem jest pełna diamentów, w tym miejsc pokrytych cyframi rzymskimi. Ten wysokiej klasy zegarek jubilerski wysadzany jest łącznie 640 diamentami, sublimując elegancki temperament kobiety luksusowym urokiem.

Zegarek automatyczny Excalibur z serii 42 (model: DBEX0578) Cena referencyjna: 226,000 RMB

Zegarek Excalibur 36 Series High Jewellery (model: DBEX0357) Cena referencyjna: 563,000 RMB