Alexandre Rossi Zostaje Nowym Ambasadorem Marki Tag Heuer

TAG Heuer, światowy lider w dziedzinie luksusowych zegarków sportowych i chronografów, z dumą informuje, że kolejny amerykański bohater wyścigowy, Alexander Rossi, dołączył do rodziny ambasadorów marki.

   W maju tego roku Alexander Rossi i Tag Heuer spotkali się po raz pierwszy. Alexander Rossi koronował 100. mistrza Indianapolis 500 i otrzymał zegarek Tag Heuer F1 Indy500 Special Edition. Przed wygraną w prestiżowym wyścigu Indo 500 jako debiutant, Alexander Rossi walczył w F1 i został pierwszym Amerykaninem, który przyspieszył tor Texas COTA, tworząc historię! W wieku zaledwie 18 lat Alexander Rossi uzyskał super prawo jazdy F1 i jest jednym z najmłodszych kierowców. Dedykowany, oddany i pracowity Alexander Rossi jest wybitnym przedstawicielem motta marki Tag Heuer, „#DontCrackUnderPressure (# 无 strach Przed Wyzwaniem)), a także młody i przystojny młody mężczyzna z rodziny ambasadorów wizerunku marki.

   Alexander Rossi powiedział: „To wielki zaszczyt współpracować z Tiger Tag Heuer i stać się częścią rodziny marek. Tiger Tag Heuer to legendarna marka o głębokich historycznych korzeniach w sporcie motorowym. Obie strony dzielą uwagę i dążenie do perfekcji Jako ambasador marki Tag Heuer oczekuję lepszej przyszłej współpracy. ”

   Od 1860 roku luksusowa marka Tag Heuer poświęciła się światowi sportów motorowych i poczyniła ogromne postępy. Chronograf wyprodukowany przez Tag Heuer jest wyposażony w nienaganny ruch, który gwarantuje precyzyjne działanie w ekstremalnych warunkach. Alexander Rossi musi pozostać dokładny i skoncentrowany w szybkim, wysoce konkurencyjnym środowisku, które pokrywa się z cechami osobowości zegarków TAG Heuer. TAG Heuer jest zawsze liderem branży i ma zaszczyt powitać Alexander Rossi jako ambasadora marki.

   Killian Muller, prezes TAG Heuer America, powiedział: „Alexandr Rossi wygrał 100. Indianapolis 500 Championship i przeszedł do historii. Bardzo się cieszę, że witam go w rodzinie marek i będziemy współpracować, aby wprowadzać innowacje”. Watch House Xu Chaoyang)